Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért teszitek vicc tárgyává...

Miért teszitek vicc tárgyává az UFO - idegenek témakört?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%
Mert mi is UFO-k vagyunk és probáljuk elvezetni a témát valami másra. És így a legkönnyebb de ez titkos ne mondd el senkinek!:)
2012. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%

Mert tele van ez az oldal olyan emberekkel, akik (szürke életük ellensúlyozásaként) mindenféle vad dolgot találnak ki, majd szép lassan elhiszik, hogy tényleg igaz.

Én simán elhiszem, hogy léteznek más, földönkívüli életformák is, de amikor itt valaki elkezd plejádozni meg dimenzióváltani, akkor előugrik belőlem a troll. :)

2012. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Igaza van az előzőnek. A plejád, reptoid meg ilyen marhaságokat külön topikba kéne tenni, pl Fantasy, vagy Összeesküvés-elméletek stb.


Ezekre a baromságokra van igény sajnos, amit jóindulattal is csak bulvárufológiának lehet nevezni. Persze akik meg nem dőlnek be az ilyesminek, azok meg a hasukat fogják a röhögéstől. Hogy miért is? Azért mert nevetségesen hiszékeny emberek vannak, akikkel azt is meg lehet etetni, hogy a Langerhans szigetek lakói jövő októberben lerohanják az egész földgolyót.

2012. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Nem "mi" tesszük azzá.
2012. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Azt én sem tudom, de nagyon idegesítő. Nem lehet egy normális kérdést sem feltenni az UFO témában, mert szinte csak értelmetlen, hülyéző, sértő és trollkodó válaszok érkeznek. Eddig csak privátban sikerült normálisan beszélni a témáról.
2012. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Ja, és a másik dolog pl, hogy mi keresnivalója van az UFO-k nak az ezotéria témakörben?
2012. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 _Jessy_ ***** válasza:
55%

"de amikor itt valaki elkezd plejádozni meg dimenzióváltani, akkor előugrik belőlem a troll"

ahhha. Szóval benned is idegen lény lakik :D Most aztán jóllebuktál, azonnal jeelntkezz a tanácsnál, és küld el nekem a jelentést!

2012. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
30%
Nekem közvetlenül az Első Reptoid Zászlós Tengernagynak kell jelentenem.
2012. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
Akarom mondani...fogalmam sincs miről beszélsz.
2012. aug. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%
Azért hogy egy kicsit se vegyük komolyan a valódi (valódiságát, nem a ferdített felét) részét a dolognak. És csak nevessünk azokon az információkon amiket szándékosan hozzak létre a témával kapcsolatban egy elferdített vagy hazug változatával. Aki ezeket elhiszi amit írok nézze meg "alaje üzenete" videóit a youtubeon. És rájön, hogy a legtöbb ember tökéletesen manipulálva van a médiától kezdve mindenen keresztül.
2012. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!