Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan viccnek veszitek...

Gottschling Csilla kérdése:

Komolyan viccnek veszitek December 21. -ét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 22:24
1 2 3 4
 11/37 x) ***** válasza:
85%

Gottschling Csilla... német vezetéknév, hagyományos keresztnév, UFO mánia. = Waulberg Veronika, Feibert Katalin , Wittich Zsuzsanna. Nem uncsi már?

Amúgy a hozzád hasonlók miatt vesszük viccnek. Mert 0 információ alapján rajongsz valamiért amiről azt sem tudod honnan indult vagy hogy mire alapozzák.

Persze ezen kívül még csak egy épkézláb bizonyítékkal se tudod alátámasztani. A maja naptár véget érése (ami egyébként újrakezdődik) csak változást hoz nem világvégét. Az idegen invázió egy filmes dolog volt, amit valaki véresen komolyan vett. Aztán jött a reptoid mánia (meg 404 elültette bennetek az idegenektől való rettegést) és a kettő valahogy összefonódott. Aztán ehhez még jöttek a plejádok. Ennyi történt. Csak tényleg mondd már el hogy honnan tudod ennyire biztosra az olimpiás affér után hogy a reptoidok meg plejádok itt vannak közöttünk.

2012. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
100%
péntek lesz Tamás napja és reméljük szép havas...miért? nem ekkor van bolondok napja az 04,01-én van...
2012. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%

Emberek... Itt két csoportja van a hülyéknek: az egyik a kérdező meg a hozzá hasonló társai, a másik pedig a válaszolók, akik annyira sötétek, hogy képesek azt hinni, hogy a kérdező komolyan gondolja ezeket a kérdéseket.

Ezek a kérdezők 99% trollkodó idióták, akik unalmukban nem tudnak jobbat csinálni, csak az "értelmes" embereket összeugrasztani, meg idegesíteni. Nem hiába mondják ilyenkor, hogy DON'T FEED THE TROLL. És erre jönnek azok az emberkék, akik csak vinnyogni tudnak, hogy "Miért teszitek vicc tárgyává ezt a kategóriát" stb. Hát b@zdmeg, ha nem írnál válaszokat az ilyen barom kérdésekre, azok a f@szkalap trollkodók is abbahagynák ezt az egészet egy idő után. De nem, reagáljunk csak minden ilyen hülye kérdésre, legfeljebb én is trollkodok egy kicsit. Hát ennyit rólatok. Szép napot!

2012. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 x) ***** válasza:
Igazad van teljesen előző válaszoló, de azért csak felb@sz hogy van aki ilyenekkel szórakozik. Idejössz beszélgetni meg olvasgatni mondjuk az agykontrollról és erre minden nap látod a kérdéseit hogy "miért nem hiszitek el hogy decemberben mind megdöglünk?"
2012. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
De basszus... Sz@rd le. Pont ezt magyarázom. Le kell sz@rni. Hagyd, írja csak a baromságait, majd ha nem kap választ lelép, mert kit fog akkor idegesíteni, magát?
2012. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 x) ***** válasza:
100%
Ja, mondjuk 404 is lelépett mikor már senkit se érdekelt...
2012. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Ez most egy erős kivétel. ;)
2012. aug. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
26%

A december 21-hez egy elmélet. Tessék, nemrég találtam ki, ha már egyszer leírtam, bemásolom nektek.... :D


2012. augusztus 31-én telihold lesz. A második telihold augusztus hónapban. Ez rendkívül ritka jelenség.

Az első telihold augusztus 2-án volt.

29 nap telt el a kettő között. 9+2 = 11.

A 11. században kezdődött az első keresztes hadjárat.

Ráadásul ebben a században vezette be Szent István a keresztény időszámítást.

Ebből a ritka égi jelenségből és a számmisztikából egyértelműen kiderül, hogy augusztus 31-én eljön az Antikrisztus, aminek eljövetelét a Biblia is megjósolja.

Továbbá a Biblia Jeruzsálem pusztulását is jelzi a világvégeként. És ugye pont a 11. században indult érte hadjárat...

Továbbá: "Dögvész, éhség, földindulás. " - Dögvész már volt, épp a napokban került szóba, hogy kevés lesz az élelmiszer, tehát már csak egy földrengés kell.

Említve van még a csillagok lehullása a Bibliában, mint eljövetel. Ugye mondanom sem kell, hogy most volt a Perseidák meteorraj maximuma, ami erősebb volt, mint az elmúlt években bármikor?

És még folytathatnám a 11es szám jelentésével.

És még egy apróság. Szent Péter halálának időpontjának összege [június 29.].... 9+2 = 11.

Tehát a világvége vagy legalábbis a rezgésszint váltás időpontja 2012. augusztus 31.

2012. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 x) ***** válasza:
100%
Ezen k.rvajót nevettem :D Amúgy 11-én születtem szóval én vagyok a kiválasztott. :P
2012. aug. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Én is kiválasztott vagyok.

Igaz, hogy én 14-én születtem. De áprilisban.

4+4+1 = 9.

És még csak fél éve múltam húsz. [20]

9+2+0 = 11.

2012. aug. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!