Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Komolyan viccnek veszitek...

Gottschling Csilla kérdése:

Komolyan viccnek veszitek December 21. -ét?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 22:24
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kiválasztott,mert én május 29-én születtem.Bibí:)
2012. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Ja és mint tudjátok:2+9=11.:)
2012. aug. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
lehet hülyézni azokat akik hisznek benne, de nincs értelme, mert az égvilágon senki sem hiszi hogy eljön a világvége dec.21-én. azok sem akik terjesztik. az egész csak arra jó, hogy egymást hülyézzék az emberek, de valójában senki sem olyan hülye, hogy higgyen benne.
2012. aug. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
100%
Én komolyan gondolom mert azért lesz világvége mert ilyenkor a tv2 és az RTL egésznapos maratont ad le az EZO TV-vel
2012. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem lesz világvége.Vagy ha az nem,akkor biztos,hogy történni fog valami.Megváltoznak a rezgésszámok,vagy mittudom én.Valaki már olyat is mondott,hogy átalakul a tejút rendszer és aki ezt nem bírja,az ebbe bele is őrülhet.Szerintem épp ideje,hogy történjen már valami,mert unatkozok.Csak az áramot ne vigyék el.Bármit,csak azt ne.
2012. aug. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 ?NÉV? válasza:
Dec. 21-re állítólag egy bolygó fog belénk csapódni, ha ez így van akkor már az amatőr csillagászok is megtalálták volna a bolygót évekkel ezelőtt
2012. aug. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Ha elmùlt megtudjuk. Előre nem lehet biztosra tudni.
2012. aug. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
36%

Én komolyan hiszem hogy jön a reptilián-csillámfaszláma-lumbulábi inváziós flotta, hozzák a lumbulábiakat és a guargumikat is hogy gyarmatosítsák a Földet.

Szólni kéne 404-nek hogy hívja segítségül az egyesült pedellus-motherbookdriver flottát.

2012. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
most nem akarok hülyének tűnni de mi ez a 404 meg csillák meg katák meg alfrédok visszatérése meg ezek a repli..reptil akárkik.Az én verziómban mikor legutóbb hallottam még a maják időszámítása indul újra mostmegmár olyanokat mondanak..ezek a gyíkemberek tudom honnan jöttek:A SOK BAL**SZ LÁTTA AZ ÚJ PÓKEMBERT ÉS MOS TALÁLTAK VALAMIT AMIT LEHET IMÁDNI...de elmagyaráznátok nekem mik ezek?
2012. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:

Amíg Viktor a király addig tuti nem lesz. ... najó mikor ezt a választ megláttam kb fetrengtem a földön és össze s*artam h*gyoztam magam XDDDD SÍROK EMBEREK !!! XDDDD

Amúgy hogy ne legyen off, én nem veszem komolyan, miért is venném? Nyomik az emberek mindent kitalának...xD de ha jön a világvége, nemtudom hogylesz? az ürlények jönnek?XD áh he... agyonütjük őket:D de ha valami nagy bizé jön azt is agyönütjök...

2012. aug. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!