Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Honnan veszik az űrlény-hívők...

Honnan veszik az űrlény-hívők hogy azoknak a lényeknek fejlettebb a techikájuk?

Figyelt kérdés
Szerintem csak a sok sci-fi miatt. És ha fejletlenebbek nálunk?
2012. aug. 24. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudnának ide jönni.
2012. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
És akkor most kérdezd meg-teljesen jogosan-,hogy ha ilyen fejlettek,hogy keresztűl utazzák a galaxist akkor miért csak egymásra rakott kövek maradtak utánuk és miért nem mondjuk egy modern quantumszámítógép.Egyszerű a válasz:mert sose jött ide senki,az ufóhívők álomvilágban élnek.Ez olyan mint a vallás.
2012. aug. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondd meg, ha idejönnek, miért nem szálltak még le? Mi bizonyítja, hogy itt jártak? Mi bizonyítja egyátalán a létüket, és mi azt, hogy csak kitalációk? Különben is, miért jönnének ide? Semmi érdekes nincs rajtunk. Látod, számtalan kérdés, amire nincs igazi válasz. Amúgy, nem kérdőjelezem meg ezen lények létezését, de nem is állítom görcsösen hogy itt vannak, s léteznek. De ez a kérdés hirtelen felmerült bennem.
2012. aug. 24. 11:46
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nagyjából a 2. válaszolónál a pont.

Kérdező, abszolút szkeptikusként válaszolok a kérdéseidre.


1. Semmi nem bizonyítja, hogy itt jártak. Páran persze belemagyarázzák még a piramisokba is, hogy UFÓK, de amúgy semmi kézzelfogható, racionális bizonyíték nincs. [Ne gyertek nekem Roswellel és pár jutub videóval, amin van egy fényes pont, mert sírni fogok.]

2. Semmi.

3. Végülis mi is elmentünk a Holdra, meg a Marsra, tehát egy alacsonyabb rendű faj is lehetne érdekes nekik.


Egyébként én a magam részéről nem tartom kizártnak, hogy léteznek. Hiszen ugye több naprendszer van, a világűr végtelen, tehát matematikailag van arra esély, hogy valahol pár ezer fényévvel arrébb legyen még valami létforma.

De az elrablós-szürkék-reptoidok-annukakik sztorik egytől egyig kitalációk.

2012. aug. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért jönnének ide? Mondjuk hiperűr-bekötőutat építeni a Föld helyére.
2012. aug. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És az,aki kategorikusan állítja,hogy nincsenek,annak mik a bizonyítékai erre? Mert oké,hogy azt mondják,hogy nincs bizonyíték a létükre,de van bizonyíték a nemlétükre???
2012. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Utolsó: először valaminek a létét kell bizonyítani, nem a nemlétét.

Elmentem gyalog a Holdra. Nem bizonyítom, bizonyítsd te, hogy nem!


Az nem elég bizonyíték a nemlétükre, hogy még egyet sem láttunk? [Ne, ne gyertek a fake videókkal és két villogó ponttal az égen, az semmire nem bizonyíték.]

2012. aug. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hatodik: nem tudom kire céloztál, de egyik kommentemben említettem hogy nem zárom ki a létezésüket, de semmi bizonyíték nincs a létükre.
2012. aug. 27. 16:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a hiszem,ha látom elvet vallom,de nem zárom ki a létüket. Butaság is lenne és begyöpösödött gondolkodásmódra utalna. Valaminek a létét kell először bebizonyítani és utána a nemlétét? Ennek így semmi értelme. 6. voltam.
2012. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én ugy vagyok vele, hogyha nem fejlettebbek akkor csak úgy lehet kapcsolatba lépni velük, ha mi találjuk meg őket, ami szerintem az elkövetkezendő 10-15 éven belül nem fog megtörténni, mivel az űrtechnika a galaxisunk méretéhez képest még mondjuk ugy gyerekcipöben jár, ezért kell még egy-két technikai áttörés hogy megtaláljuk őket. De ha mégis idetalálnának, akkor az vagy olyan eredménye a részükről mint az embereknél a Voyager űrszondák, amelyek tartalmaznak mindenféle információt a Föld helyzetéről, stb., vagy ha személyesen jönnek akkor tényleg fejlettebb a technologiájuk :d
2012. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!