Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elmagyarázná valaki miért...

Elmagyarázná valaki miért maradt el a nyár végi UFÓK itt létének bejelentése?

Figyelt kérdés
Valamikor Diator ufókutató azt mondta, hogy biztos információkból tudja, hogy nyár végén bejelentik az emberiségnek azt hogy az amerikai kormány tud az itt létükről. Egy intergallaktikus megállípodás záradákában rögzítették ezt az időpontot. Erre nem tőrtént semmi sem és még Diator is eltűnt. Mit tudtok ?
2012. aug. 28. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Diator tárgyalásokat folytat az ufókkal.
2012. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Diator egy kamugép. Ugyanúgy mint 404. Azonkívül nincs semmiféle intergalaktikus megállapodás, sem több 100 féle földönkívüli faj.

Azért tűnt el, mert nem tud kitalálni semmi kamudumát, h miért nem jöttek. Ugyanez lesz dec. 21-én is.

2012. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 x) ***** válasza:
78%

Azt tudom hogy Diatornak semmi köze nem volt az idegenekhez... ha én minden kérdéshez odaírnám hogy felvettem a kapcsolatot a lumbulábiakkal és 2013 februárjában jönnek akkor azt is elhiszed?

Nyilván azért nem történt semmi mert aki kommunikál az idegenekkel az nem egy ilyen fórumon fogja terjeszteni. Jó bornak nem kell cégér. A trollok meg élvezzék ki a 3 hónapig tartó hírnevüket.

2012. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos(?) azok is eltűntek, akik az olimpiára ígérgettek mindenféle leszállást meg kapcsolatfelvételt... :D

Egyébként még nincs vége a nyárnak, hátha holnap kiáll Obama a világ elé és Diator is beszédet mond :DD

2012. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%

Októberben jönnek az UFÓK, biztos forrásból tudom.

Veszélyesek lesznek, de lehet ellenük védekezni egy speciális kiegészítővel, ami csak nálam kapható 10 ezer Ft-os áron.

Priviben jöhetnek a rendelések.

Előreutalás után aznap feladom a csomagot.

2012. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hol van még a nyár vége! :D
2012. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az olimpiára szerintem nem ígért senki ilyet. Annyi hangzott el, hogy egy olyan tömeges esemény mint az olimpia remek alkalkom LENNE, hogy megmutassák magukat a földönkívüliek.


És ahogy az szokott lenni, pár "ufológus" meg szenzációhajhász lap átköltötte az egészet.

2012. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy a krixkraxiak lelézerágyúzták a lumbulábiakat és guargumikat, Diatort meg elrabolták a reptoidok hogy megbecstelenítsék. Ha a pedellusok és a motherbookdriverek kommandót szerveznek a kiszabadítására, akkor hazajöhet és elmesélheti hogy mikor lesz az invázió majd.
2012. aug. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 SSJGoku ***** válasza:
Mert Diator egy elmerogyant és most kezelik!!. Ha neked meg ezt kell magyarázni akkor csatlakozhatsz hozzá és 404 hez a Romániai elmegyógyintézetbe
2012. aug. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7. válaszoló, dehogynem. A népszerű témák között még mindig pirossal van kiemelve az olimpia, ott megtalálod.

Ráadásul mennyien nyomatták itt Aleje üzeneteit, amelyben elmondja, hogy jönnek a plejádok...

Mindenki itt várta őket, naponta legalább 2x feltették a kérdéseket, hogy mikor jönnek és mindenki győzködte az embereket, hogy tuti jönnek.

Először a nyitónapon, aztán 4-én, aztán meg a zárónapon....

2012. aug. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!