Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A belső Föld, lehet hogy egy...

A belső Föld, lehet hogy egy másik dimenzióban van?

Figyelt kérdés

Nagyon sok vita esik az üreges földről, de erről azt mondják a földönkívüliek, hogy magasabb dimenzióban élnek ott emberek és más dimenzióban a föld és a bolygók másképpen néznek ki !


Adott a kérdés, hogy mi van ha ebben a dimenzióban a vasmag az valójában egy magasabb dimenzióban egy csillag ? És a sarkokon az átjáró levisz az üreges földbe ?


http://www.youtube.com/watch?v=mPOCc3VWNb8


2012. szept. 27. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%

"A hazugság annál erősebb, minél több igazsággal ötvözik."


Erre a videóra ez kiváltképp igaz. Sok tényt és valós adatot felsorakoztat, hogy a tudomány homályos burkolatával védjen meg egy átlátszóan hazug elméletet, amely fizikailag teljes képtelenség.


Ebben a témában nincsenek tudományos viták, ne is álmodjatok róla.

2012. szept. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Antimod ***** válasza:
50%

"fizikailag teljes képtelenség"


Egy másik dimenzióra már nehezen húzod rá a miénkre érvényes fizikai törvényeket.

@ Kérdező: elképzelhető, semmit sem zárhatunk ki.

2012. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

Ez már agyament dolog a párhuzamos dimenziók elméletét bekeverni holmi városi legendával.


A párhuzamos dimenziók (végtelen számú valóság) létezését a tudomány sem zárja ki, sőt kísérletek vannak a kutatására, leírására. (Húrelmélet, úgy tűnik a kvantummechanika is felveti a létezésüket stb...).


Ezen dimenziókkal csak az a bibi, hogy más törvények uralkodHATnak. Szóval, ha építenél egy olyan szerkezetet, ami elvinne egy ilyen valóságba, valószinűleg nem tudna a szerkezet struktúrája egyben maradni, mivel egyszerre két valóság törvényeinek kellene, hogy megfelejen. Vagy egy "buborékban" kellene, hogy legyen elszeparálva a másik valóságtól, miközben valahogy ugye mégis betekintést kellene nyújtania valahogy. Mondanom sem kell, hogy mennyire kilátástalannak tűnik a dolog.


Emiatt én kizárnám azt, hogy bármiféle valóságok közötti átjáró létezhet. Ha át is mennél rajta, valószinúleg a tested hamburgerré változna, mivel ott másként működhet az összes fizikai törvény, más lehet a gravitáció, elektromágnesesség stb.

2012. szept. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Antimod ***** válasza:
24%

"Emiatt én kizárnám azt, hogy bármiféle valóságok közötti átjáró létezhet."


Pedig minden bizonnyal létezik, csak fizikai formában nem lehet átlépni rajta. És egyáltalán nem biztos, hogy csak fizikai dimenziók vannak.

2012. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Utolsó: Igen, így értem én is, hogy fizikai formában. Mert sokan úgy képzelik, mint mondjuk a csillagkapu-ban, hogy van egy ajtó és át lehet rajta menni.
2012. szept. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Nem eléggé izgalmas a már megismert és tudományosan bizonyított világegyetem? Nem eléggé összetett és érdekes nektek az a valóság, amiben mi élünk? Nem is beszélve arról, hogy még ezt is alig ismerjük...


Attól hogy a hatalomnak érdeke lenne eltitkolni valamit, miért következik belőle, hogy akkor biztos igaz? A tök szép 3D-s ábráktól meg speciális effektektől sem kell úgy elájulni. Erről írtak könyveket, amiknek a szerzői a jogdíjakkal a zsebükben elnézve az eladási statisztikákat, ebben a pillanatban is csak röhögnek a markukba.

2012. szept. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Szerintem így igaz. Pl. Shasta-hegyben Telos városa.

De szerintem a mi dimenziónkban is élnek a Föld belsejében nem kifejezetten jó szándékúak is, akik nem emberek.

Persze többen vannak, akik ebben nem hisznek, mint akik igen.

2012. szept. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de inkább itt fent élek,mint ott bent a Föld mélyén,az elég rémisztő lehet.....
2013. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"A belső Föld, lehet hogy egy másik dimenzióban van?"


igen, az agyadban.

2013. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

Csak az első felét néztem meg, később meg fogom a másodikat is nézni, de nem mond sok hülyeséget. Pl azt mondja hogy a Föld jelenleg 2 dimenzióban létezik. Igazából sokkal többen létezik, de egy földi ember nem igazán tud az ötödiktől is feljebb lévőt érzékelni. A többség még a negyediket sem tudja tudatosan érzékelni.


Harmadik: Te a párhuzamos univerzumokra gondolsz. A dimenzió az más, legalábbis fő jelentésében. Az asztrálsík a negyedik dimenzió, asztráltesttel pl át lehet lépni párhuzamos univerzumba is. Fizikai portálok is vannak, de azok ritkák és a fizikai testnek nagyon formában kell lennie ahhoz. Arról nem is beszélve hogy szellemileg is beavatottnak kell lenni. Nem véletlenül voltak olyan szigorúak a megkötések a régi pálos rendnél. Pl alacsony, túlsúlyos vagy testi hibás egyének nem is jelentkezhettek hozzájuk eredetileg. Szóval tényleg topon kellett lenni. Nagyon mély tudást őriztek a pálosok ezekről a portálokról is és még sok másról.


"Nem eléggé izgalmas a már megismert és tudományosan bizonyított világegyetem? Nem eléggé összetett és érdekes nektek az a valóság, amiben mi élünk? Nem is beszélve arról, hogy még ezt is alig ismerjük... "


Nos tudod.. Akit egy kicsit is érdekel a tudományos pálya vagy a tudományok iránt elhivatottságot érez az soha nem elégszik meg a már "feltárt" dolgokkal.

A tudomány a valóság látható részét vizsgálja, de pont a tudomány mondja ki hogy a látható rész az a valóságnak az 1%-a sincsen.

Einstein sem véletlenül volt akkora tudós. Ő nem a láthatóból indult ki. Ő eleve úgy állt neki hogy a nem látható a nagyobb. Tőle származik ugye a "minden energia" kifejezés is. Természetesen ma senki sem tudja róla hogy spiritiszta is volt, hisz a mai materialista világban ezeket a tényeket tudatosan elhallgatják. Nem feltétlenül rosszindulatból.

Az a valóság amiben élünk - ahogy te fogalmaztál, a felsőbb síkoktól függ. Amit mi tapasztalunk és látunk annak van egy előzménye. A fizikai sík csak a láthatatlan világ árnyoldala. A valóság nem az amit annak hiszel.

2013. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!