Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szenzáció! Megtalálták az...

Szenzáció! Megtalálták az UFO-k bizonyítékát. Szkeptikusok mit szóltok?

Figyelt kérdés

A kételkedőkre nehéz idők jönnek. A bizonyítékokra egy közép-mexikói törzs talált rá, és bárki készítette a szobrokat, nagy szemű lényeket és űrhajókat ábrázolnak.



Köztünk jártak? Csak most kerültek nyilvánosságra azok a szobrok és ékszerek, amelyek furcsa - és három - szemű, minden bizonnyal idegen lényeket, és repülő csészealjakat ábrázolnak.



Lassan mindegy lesz, hogy eddig hitt az UFO-kban, vagy sem. A videóból kiderül, hogy eddig helyesen döntött-e:


https://www.youtube.com/watch?v=eRyZyvcyeGI&feature=player_e..


2012. okt. 22. 17:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%

Pár száz évvel jártak itt?

A Húsvét szigeti szobrok vagy Stohenenge rejtélyét sem fejtették meg. Akkor ezekről sem lehet tudni, hogy mit ábrázolnak. Bele magyarázni mindent lehet.

2012. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%

Én hiszek az idegenek létezésében, de az nem bizonyíték, hogy nagy szemű lények képeit megtalálták.

Az animékben is nagy szemű emberek vannak, a rémmesékben meg háromszemű jetik. Lehet, akkor olyan volt az emberábrázolás, a kívánt forma. A nők szénnel nagyra rajzolták a szemüket, mint most a barbibabákra hasonlítani akarók.

2012. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

"A kételkedőkre nehéz idők jönnek."


Ezt nem értem. Elmagyaráznád?


"Köztünk jártak? Csak most kerültek nyilvánosságra azok a szobrok és ékszerek, amelyek furcsa - és három - szemű, minden bizonnyal idegen lényeket, és repülő csészealjakat ábrázolnak."


Ne feledkezz meg arról, hogy ezek csak szobrok/ábrák. Tehát nem "jogi" nyilatkozatok a földönkívüliekre. Bár könnyen lehet, hogy tényleg azok járműveit ábrázolják.

De: 1. építhette ember is őket, 2. ember építette, de nem repülésre szolgáltak.


Az pedig tipikus emberi viselkedéseforma, hogy elválasztod magad egy rétegtől, akiknek aztán direkt provokáló kérdés teszel fel.

Ha nem látnád: ---> "Szkeptikusok mit szóltok?"


Szerintem nem így kéne viselkednünk egymással szemben. Ha magadat felvilágosultnak tartod, te is beláthatnád.

2012. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Nekem sem tűnnek idegen lénynek, de még repülő tárgyaknak sem. Esetleg érdemes kissé elmerülnöd a korai civilizációk képi ábrázolásának tanulmányozásában...

Hogy egy közismert példát említsek: az egyiptomi művészetben gyakran ábrázolnak állat-fejű ember-testű lényeket, istenségeket. De ugye mégsem képzeljük, hogy ilyenek szaladgáltak a Nílus partján?

2012. okt. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Ez sajnos nem bizonyíték.Ábrázolhatja a régi törzs saját isteneit is,akitől féltek.Nagy szeme van,mert mindent lát.Mi az,hogy most adták közre?Eddig mért titkolták? Ki találta és hol és mikor,és hány évesek?
2012. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

Vagy... más szavakkal, néhány mexikói vendégmunkás 50 évvel ezelőtt faragott néhány ilyen tárgyat és ez most réginek tűnik és biztos bizonyíték.

Szerintem is léteznek földönkívüliek, de sohasem jártak a Földön.

Az UFO szó pedig bármit jelenthet, ahogy a földönkívüli szó is.

2012. okt. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
és valószínűleg a régi mitológiai lények, amiket különböző ókori kultúrákban ábrázoltak, azok is mind egytől egyik valódiak, nem? Ez a pár dolog miért ne lehetne ugyanúgy elmeszülemény? Gondolom madárfejű emberek sem léteztek, holott Ré napistenről van egy csomó szobor és kép.
2012. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Én még nem láttam köztünk háromszemű lényeket. Mellesleg az idegen civilizációknak szerintem több eszük van annál, minthogy ilyen hülye lényekkel felvegyék a kapcsolatot, mint az emberek.
2012. okt. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Az ufo azonosítatlan repülőtárgyat jelent. Ha csinálok egy jó nagy luficsokrot és elengedem azon nyomban ufo lesz akkor én fedeztem fel a létüket?
2012. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
VOLT MÁR A KÉRDÉS! Úgy látszik, hogy nem az ufókat fedezik fel, hanem ezt a videót, kb. havonta újra és újra megtalálja valami ezo-fan. Erre mi is újra és újra elmondjuk, hogy semmit nem jelent, belemagyarázás, máshol is találtak már ilyen szobrokat, bla bla... hát ennek már sosem lesz vége?
2012. okt. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!