Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szenzáció! Megtalálták az...

Szenzáció! Megtalálták az UFO-k bizonyítékát. Szkeptikusok mit szóltok?

Figyelt kérdés

A kételkedőkre nehéz idők jönnek. A bizonyítékokra egy közép-mexikói törzs talált rá, és bárki készítette a szobrokat, nagy szemű lényeket és űrhajókat ábrázolnak.



Köztünk jártak? Csak most kerültek nyilvánosságra azok a szobrok és ékszerek, amelyek furcsa - és három - szemű, minden bizonnyal idegen lényeket, és repülő csészealjakat ábrázolnak.



Lassan mindegy lesz, hogy eddig hitt az UFO-kban, vagy sem. A videóból kiderül, hogy eddig helyesen döntött-e:


https://www.youtube.com/watch?v=eRyZyvcyeGI&feature=player_e..


2012. okt. 22. 17:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%
Ezek a szobrok tenleg hasonlitanak a filmekben lathato foldonkivuliekre,de mibol gondolod hogy valoban ugy neznek ki mint a filmekben??Tobb hitvallasban is szerepelnek harom szemu istenek,es vannak szobraik nem ez az egyetelen lelet, es a filmrendezok is azokbol meritik az ihletet. Annyira altalanosan elfogadott teny mar ez a nyujtott fej meg mandulaszemek az idegenek leirasaval kapcsolatosan hogy amint talalnak valami hasonlot az egybol tuti bizonyitek...
2012. okt. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
77%
Semmi különöset nem látok ebben a videoban. Pedig "szkeptikus" sem vagyok. Minden kornak megvan a sajatos kulturaja.
2012. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
77%

Én szeptikus vagyok, és ígérem, veszek egy adag kukoricát, amire rá fogok térdepelni. Közben folyton folyvást meaculpázni fogok, hogy kételkedni merészeltem. Ilyen elsöprő erejű bizonyíték láttán nem is tehetnék mást.

De azért még előtte várjuk meg, mit tart erről Győzike a Blikkben. Ha ő is megerősíti, akkor tényleg…

2012. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
52%
Nem bizonyít ez semmit, a régi időkbe rengeteg szobrot csináltak, amiket megtaláltak valakik. Például a szobrok az Istenekről. Nem egy nép készített szobrokat az Isteneiről, pedig csak egy Isten van, és az hit kérdése, nincs bizonyítva, hogy létezik. Nincs semmi bizonyíték egy másik élet létezéséről sem, és ezt az összes Ezob.zinak el kell fogadnia.
2012. okt. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 Shai-Hulud ***** válasza:
54%

Nem csak olyan idegenek jártak a Földön, hanem például ilyenek is:

[link]

Na ez volt a legrégebbi. De azóta több faj is járt itt, volt köztük dülledt szemű szakállas:

[link]

kutyafejű:

[link]

kórosan sovány:

[link]

kisnövésű nagyszakállú:

[link]

sőt, még tüskésfejű is:

[link]

Néhányak szerint Michael Jackson is idegen lény volt, hiszen róla is készült régebben hasonló szobor:

[link]

és ez kétséget kizáróan bizonyítja ezt a tényt.

2012. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Tudjátok, az belemagyarázás, hogy nem létező Isteneket ábrázólnak. A benszülöttek nem is láthattak más embert rajtuk kívül és mégis lerajzolták & megformálták őket, pont ahogy az idegenek kinéznek : ez egyértelmű bizonyíték arra hogy itt jártak, bár valójában itt vannak.


A hírre pedig könnyű rálelni, hiszen a paranormal.hu-n is rajta van. ÉN IS ott találtam meg. Nagyon színvonalas kis oldal :-)

2012. okt. 22. 20:04
 17/29 anonim ***** válasza:
53%
amúgy végignéztem a szobrokat a videóban. a legtöbb teljesen emberi, pont mint az azték emberábrázolás, 90%ról nem is értem, hogy lehet félreérteni.
2012. okt. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
44%
most esett le, hogy trollkodsz. :D
2012. okt. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
40%
Ez már megint csak az a kis nyomi paranormal.hu-t reklámozó gyerek.... direkt trollkodik itt, de nagyon gyengén teszi.
2012. okt. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
90%
Szerintem ez egyértelműen nem bizonyít semmit - bár én is hiszem, hogy a világmindenségben nem vagyunk egyedül- ezek a szobrok lehetnek egy népcsoport kultúrájának sajátos ember ábrázolási módjai.
2012. okt. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!