Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet tényként kezelni, hogy...

Joey27 kérdése:

Lehet tényként kezelni, hogy léteznek földönkívüliek?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint 100%, hiszen az univerzum hatalmas (és kizárt, hogy egyedül lennénk), de konkrét dolgokra, bizonyítékokra gondolok.
2012. okt. 28. 09:33
1 2
 11/16 anonim válasza:
3%

Bírom a sok szűklátókörűt. Már 1989-ben 57 földönkívüli fajt vettek nyilvántartásba... Itt a videó a konferenciáról:

http://www.youtube.com/watch?v=WcDSl0LaFLI


Ez pedig arról szól, hogy melyik faj irányítja a bolygónkon élő emberiséget:

http://www.youtube.com/watch?v=aMsE8osnbV8

2012. okt. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
88%

Láttam már ilyen videókat tucatszámra, szóval cseppet sem tágult ki a szűk látóköröm. Megint nem mutattak semmit.


David Icke szava pedig nem érv.

2012. okt. 29. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
41%

igen,


Biztosan állíthatom, hogy léteznek és hogy köztünk is járnak.


Az idegenek nem fogják felfedni magukat, erre több okuk is van.


Nem az univerzum hatalmassága a tény, hanem az hogy az élet alap dolog még a legrosszabb körülmények között is.


A bolygónk 4 milliárd éve során több civilizácónak is adhatott otthont, amiről mi semmit nem tudunk, az emberiség civilizációja nem tesz ki a föld életének 1%-át sem...

2012. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 bordács de ottó válasza:
Akármilyen sok és ütős bizonyíték is kerül felszínre, az emberiség tudatilag nincs még felkészülve arra, hogy befogadjon egy ilyen tényt. Így aztán sűrűn megesik, hogy a szakértők nézeteit hiába osztja a rendőrség, a hadvezetés, vagy a természettudósok, de mégse válik az adott eset hatalmas kollektív felismeréssé a média által. Félünk. Még (szerintem) minimum 50 évig.
2012. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

9 én csak arra kívántam rávilágítani hogy nem lehet mindent főleg nem az élet kialakulását a véletlenre fogni.

Ezért mondtam a periódusos rendszert ,azt hogy vezetnéd le véletlenül? sehogy ,a baj hogy ez minden anyag építőköve.

2012. nov. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bizonyiték erre nincs, csak valószinüség van. Ez a valószinüség viszont majdnem 100%, tekintve, hogy milliárd*milliárd számra léteznek csillagok és bolygók az univerzumban.

Más kérdés, hogy találkozni velük sohasem fogunk, mert ürbeli léptékekkel mérve a mozgásterünk nagyon korlátozott. A naprendszerben ugye nincsenek, ezt már tudjuk. A legközelebbi csillag a Proxima Centauri, 4,2 fényév, oda eljutni esélytelen. Értelmes rádiójeleket sem vettünk még onnan, pedig feltételezhető, hogyha élnek ott értelmes lények, akkor ugyanúgy próbálnának kapcsolatot keresni, mint mi.


Tehát a tény az, hogy sem utazás, sem rádió-kommunikáció szempontjából nincsenek elérhető közelségben értelmes életformák.

2012. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!