Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted a földönkívüliek...

Szerinted a földönkívüliek miért építették a nagy piramist? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 06:19
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
nemjól fogjátok fel a világot, olyat kéne elképzelni amit még nem láttatok, filmekben sem, nem biztos hogy az ember midnenre gondolt, hogy mi is az igazság hiába a rengeteg sci fi
2012. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért vannak ennyire oda az ezósok a nagy piramisokért. A kínai császárok sokkal hatalmasabb síremlékeket építtettek több ezer évvel ezelőtt. Ja, hogy arról tudjuk, hogy emberi? Bocsánat...
2012. okt. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Lupus ***** válasza:

Utosó, azért mert a piramisok nem síhelyek.

A modren fizika mostanában kezd rájönni, hogy milyen energiái vannak a piramis-alakzatnak, torzíja a teret.


Azonban nem valószínű, hogy földönkívüliek építették volna, emberek voltak, csak sokkal fejlettebbek nálunk.


Kérdező! Hakívácsi vagy egy elméletre a pramisokkal kapcsolatban ezeket érdemes megnézned:

http://www.youtube.com/watch?v=ZpRq9QpjO6M

http://www.youtube.com/watch?v=bECPp7hxvHw

2012. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 Lupus ***** válasza:
upsz elírtam, nem a teret az időt torzítja
2012. okt. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%

"A modren fizika mostanában kezd rájönni, hogy milyen energiái vannak a piramis-alakzatnak, torzíja a teret."


Nem.


A modern ezotéria mostanában kezd rájönni, mennyi ember képes pénzt költeni olyasvalamiért, ami kicsit is tudományosan hangzik. Az energiapiramist sajnos már nyereségesen árulják a Teleshopban, nincs szükségük további reklámra.

2012. okt. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szerinted a földönkívüliek miért építették a nagy piramist.Mi lehetett ez?


Mi mi lehetett?


Esetleg kipróbálhatnád ezt az új "szövegkohézió" nevű új hóbortot. Egész jó.


A kérdésben lévő teória evidenciaként való kezelése kevés ahhoz, hogy ténnyé emelje azt.

2012. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy aludtam annak idején töri órán, de én úgy emlékszem, hogy az egyiptomi EMBEREK építették. De lehet, hogy csak álmodtam...
2012. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 Lupus ***** válasza:

# 15!


De igen! a quatumfizika, mostanában sokmindent bizonyít amit az ezoterikusok, a gnóztikusok, és persze a régi korok bölcsei már rég tudtak.

Az már más, hogy a mai világban csak a pénz számít, és ezotéria címen olyan kuruzslásokat, meg át*aszásokat csinálnak mamit nem szégyellnek.

2012. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
a reptoidok építették arra a célra, hogyha elkezdődik a Föld inváziója, onnan indíthatják a seregeiket, ugyanis a piramisok belsejében csillagkapuk vannak elrejtve.
2012. okt. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%
Lóf@szt nem tudtok a kvantum fizikáról, ahogy senki sem itt.
2012. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!