Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerinted a földönkívüliek...

Szerinted a földönkívüliek miért építették a nagy piramist? Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 06:19
1 2 3
 21/28 Lupus ***** válasza:
88%

# 20!


Ez bizony nyomós érv.

Ha nem tudod megcáfolni az ellenfeledet a vitában, vond kétségbe a tudását.

Főleg, hogyha nem tudsz az ellenfélről semmit.

Kérdem én, honnan tudod, hogy nem vagyok quantumfizikus?

2012. okt. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Én fizikus vagyok, de szerintem csak egy hipermodern erőmű volt és nem pedig egy kvantummeghajtású téridőkonverter.
2012. okt. 30. 17:17
 23/28 anonim ***** válasza:
65%
FIZIKUS???????? Na arra én kíváncsi vagyok. :DD
2012. okt. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
65%

"Kérdem én, honnan tudod, hogy nem vagyok quantumfizikus?"


Sose érdekelt.

2012. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Lupus ***** válasza:

Persze, lehet az is, hogy erőmű volt. Mindazonáltal nem lenne logikusabb utánnézni, mit is írnak maguk a készítők/használók?

Az egyiptomiak, és az Egyiptomba utazott Hérodotosz azt írják, hogy beavatásokhoz használták a piramisokat.

2012. okt. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
66%
Igazából a piramisok intergalaktikus urológiai berendezések orbitális méretű űr behemótok prosztata vizsgálatához. Ezt Miltiádész írta a Katatón dzsentrikhez írt 42. levelében.
2012. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 url ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva, szerintem azért építették a piramist/okat, mert tudták hogy a piramisok, geometriai formájuknál fogva, képesek harmonizálni a bolygó rezgését + beavatásokat lehet bennük csinálni. A piramis valójában nem tetraéder, hanem oktaéder alakú.

Ezek a hatalmas építmények nagy energiával rendelkeznek, amiket akár dimenziókapuk nyitásához is lehet használni.

Én nem vagyok kvantumfizikus, még csak ezo tv-s sem, csupán egy egyszerű hétköznapi ember akit érdekel a spirituális világ, és próbálja megtalálni az igazságot.


A szkeptikusoknak: még a tudományos műsorokban is gyakran elhangzik, hogy még a mai napig sem biztosak benne a tudósok, hogy hogyan építhették fel a piramisokat, mert ez a mai modern eszközökkel sem menne olyan mérnöki precizitással, mintahogy azt a múltban megtették.

2012. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
@url nem a precizitassal van a baj manapsag, hanem a sulyokkal.
2012. nov. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!