Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szerintetek a katonáknak valóban vannak olyan egységei akik ufókkal foglalkoznak? Nem tudom ezt kifejteni ><

Láttam a tv-be valami ufóvadászok bementek egy barlangba, de a bejáratot ilyen drótos kerítéssel zárták le. Átmásztak rajta és, a bejáratnál ilyen zajok voltak, zúgás stb. Egy nagy betonajtót találtak, nem mentek persze be, egy nagy düborgés volt és elfutottak, mert megijedtek. Meg valami jeleket mértek, de nem jut eszembe mi a neve. Durva volt :D

Szerintetek valóban vannak ilyen katonai bázisok? Ahol valami idegen lényeket tanulmányoznak? Szerintem elég érdekes. Ne nézzetek hülyének, mert nem hiszek bennük, hogy majd leszáll az udvarunkon és elrabol. De most hazudtam..mégis hiszek, csak másképp. Ebben a katonás-külonleges egységes dologba.



2012. nov. 1. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyvalamiben biztos lehetsz. Ha ez tényleg előfordulna (eléggé valószínűtlen), akkor is, azt nem egy éjjeli dokumentumfilm közölné.


A film, amit láttál, (naivan jóindulatot feltételezek) feltehetően elsősorban szórakoztatási célzattal készült, nem ismeretterjesztésnek, vagy csak te értetted félre.

2012. nov. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2012. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak... egyébként nemisértem, miért írnak azok ebbe a témába akik nem hisznek bennük????
2012. nov. 1. 10:52
 4/9 Lupus ***** válasza:
Én már annyimindent hallottam erről, hogy nem tudom mit higgyek, de azt hallottam egyzser, hogy egy srácnak sikerült feltörnie a NASA adatbázisának egyik részét, és ott Nem Emberi Tisztek Listájára akadt.
2012. nov. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha titokban földönkívülieket és a technológiájukat vizsgálnák egy barlangban, akkor oda nemhogy pár suhanc, de még egy ellenséges hadsereg sem tudna egykönnyen bejutni.


Bocsáss meg, de abból, amit leírtál, nem lehet komolyabban venni ezt a verziót sem, mint a "leszáll és elrabol" sztorit. Ugyanúgy nulla bizonyítékunk van rájuk.

2012. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké lehet nempont így volt :D

Vagyis csak megrendezték, de attól valószínűnek tartom, hogy vannak ilyen kutatások.

2012. nov. 1. 13:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy vannak ilyen kutatások, nem zárhatjuk ki. Azt viszont igen, hogy ezek így jutnának a fülünkbe.


Itt, ha megfigyeled, mindenki csak érvelni tud. Ilyenekkel, hogy "az emberiség nem lett volna képes ekkora technikai fejlődésre", meg "a kormányok mindig is titkoltak valamit". Ezekből egy idő után elege lesz az embernek, mert semmi újat nem hall. Szerintem nem is fogunk. A többi maradjon a sci-fi műfajra.

2012. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Végül is,igen.

De nem csodálom, hogy nem akarnak róla nekünk szólni, minden ember ott legyeskedne...stb...hmm...érdekes.

2012. nov. 1. 14:26
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam nézni, amit te.


Szerintem vannak ilyen helyek. Nem véletlenül volt elzárva a barlang egy része egy nagy kőfallal.


u.i.: én is láttam azt a részt

2012. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!