Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha felvennénk a kapcsolatot...

Ha felvennénk a kapcsolatot az idegenekkel, nem kapnánk el tőlük olyan új vírusokat amiket még nem tudunk gyógyítani, mivel nem ismerjük?

Figyelt kérdés
2012. nov. 25. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok a ha. Éppen ezért a válasz az, hogy lehetséges. De ez visszafelé is igaz: vajon nem irtanánk-e ki véletlenül az idegeneket pl egy sima influenza vírussal?
2012. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Intergalaktikus h1n1-el ölnének meg minket.

De ahogy látom ennek a vírusnak az egyik baktériuma tette fel a kérdést is. :D

2012. nov. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy egy távoli bolygón kialakult vírus meg tudna fertőzni egy földi élőlényt. Ez csak akkor lehetne, ha az az idegen genetikailag nagyon hasonlít az emberre, de erre nincs nyomós oka egyetlen földönkívüli lénynek, mármit, hogy hozzánk hasonlítson.
2012. nov. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor a rókától sem kapjuk el a veszettséget mert genetikailag teljesen különbözünk, én meg azt hittem eltudjuk kapni.
2012. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező... arra nem gondoltál, hogy az összes betegséget tudják gyógyítani és ezer évig élnek vagy örökké?
2012. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"de erre nincs nyomós oka egyetlen földönkívüli lénynek, mármit, hogy hozzánk hasonlítson."


Milyen duma már ez, hogy nyomos oka? :D


Ha humnoidnak születik akkor az, ennyi.


Egyébként elmondok egy storyt:


Mi van ha egy "ufó" faj, ami tökéletesen vagy nagyon hasonlóan ugyanúgy néz ki mint az ember és azok is de sokkal fejlettebbek.

Ezek klónoznak magukról egy emberi fajt, hogy először kiszolgáló rétegük legyen, de később kísérletek lesznek. És folyamatosan figyelve és befolyásolva van a föld a láthatatlan alkotók által is.


Nah ezen agyaljál, hogy kamu vagy igaz lehet :)

2012. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Hát figyelj sok minden lehetséges. igazából attól függ h honnan jöttek azok csúnya,gonosz "idegenek":D pl van egy olyan feltevés h rengeteg vírus hibernálódott még a nem tom hanyadik jégkorszak idején ami ellen a szervezetünk nem tud védekezni,ha belegondolsz simán lehetne igaz is. Egyébként van egy elmélet mi szerint a vírusok bizonyos aszteroidákon keresztül kerültek a Földre amikor becsapódtak,tehát nem csak itt vannak ilyen vírusok,na meg valahogy életképessé kell válniuk bizonyos életfeltétek mellett. (mert ugyebár a vírusok élő és egyben élettelen lények is)

Egy pillanatig se állítom h ez az állítás igaz csak létezik ilyen feltevés is.

2012. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
az uccsó vagyok és azt kihagytam h azok a bizonyos hibernálódott vírusok a sarkokon vannak jégbe zárva,bocsi :DDD
2012. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Téged már ennél jobban nem tudnak megfertőzni.
2012. dec. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem valószinű, de még is van valószinűsége, ezért lehetséges... Attól függ hogy milyen szervezetű felépítéssel bír az idegen lény.
2012. dec. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!