Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt itt valakik tényleg...

Ezt itt valakik tényleg komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

[link]


Engem is érdekelnek a történelmi rejtélyek, a földönkívüliek, a "természetfeletti" és ha van időm, mindig olvasgatok is. Ugyanakkor rábukkanok néha némely eszméletlenül nagy hülyeségre.

Komolyan, nem hiszem, hogy ettől hihetetlenebb, otobább sztorit nem láttam. És ott ezt mások komolyan veszik.

Ugyanakkor én ezt egy fantasy/sci-fi regényben olvasva is kukába dobnám, egyszerűen...



2012. aug. 30. 19:10
1 2
 1/13 x) ***** válasza:
10%
Az már azért komoly baj lenne ha ezt bárki is elhinné. Ott már tényleg gond van. És nekem sem tetszik megfogalmazásilag, egyáltalán nem valósághűen van leírva. Tényleg sz@r sci-fi lenne. Most elkezdhetnénk magyarázni az ebben hívőknek hogy ez ilyen formában miért nem lehetséges, de aki hülye az is marad.
2012. aug. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%

Kedves Kérdező!


Mindenkinek joga van, hogy kinyilvánítsa véleményét, az arra szánt fórumon. Csupán azt nem értem, hogy miért zavarja a magukat méltatlanul "szkeptikusnak" nevezett embereket, hogy van egy csoport, akiknek az érdeklődési körük másfelé hajlik. Sok ilyen kérdést láttam már, és akkor sem értettem meg az emberi természet megnyilvánulásának ezen formáját.


A kérdés inkább az, hogy akik ilyen hozzáállást tanúsítanak a témához, ők mit keresnek itt? Mivel ez nem az ő fórumuk, ezért az ittlétük már önmagában helyteleníthető, és paradox.


Ugyanakkor a tárgyilagos, épeszű kutató nem hisz el olyasmit, amire nem talált bizonyítékot. Sokan akarnak a hiszékeny emberekből bolondot csinálni, és haszonforrást. A fenti oldalt én nem tartom hitelesnek. Ha kapcsolatfelvételt terveznek, akkor azt nem magánembereken keresztül, az átlagpolgár útján teszik meg.

2012. aug. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%
Hát ezen jót röhögtem, pedig nem is olvastam végig!:D
2012. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Azt a k..va! Ez nagyon brutál!
2012. aug. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

19:48


Szia! De hát én épp, hogy leírtam, érdekel a téma és ezért olvastam.

Azért kérdeztem, mert érdekelt, hogy ezt tényleg komolyan e veszik vagy csak trollkodnak.

2012. aug. 30. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!

Attól lenne egy dolog ostobaság, mert nem rendelkezel kellő információval és tudatossággal hogy megértsd?

2012. aug. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
tisztára mint a Raëlizmus..
2012. aug. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem, tehát nem vagyok kellően tudatos, csak mert nem hiszem el, amit valami ismeretlen leírt mindenfajta bizonyítékokat nélkülözve. Már világos.
2012. aug. 31. 01:30
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyébként pontosan így működnek a vallások szent könyvei is. Nos, most közülletek kik nem rendelkeznek kellő információval. Most te vagy hitetlen, mert benne nem hiszel vagy ő túl ostoba, mert nem látja a valóságot?

Mindeközben én itt maradtam Isten és a Galaktikus Föderáció nélkül.

2012. aug. 31. 01:38
 10/13 anonim ***** válasza:
KEDVES KÉRDEZŐ. MINDENKINEK SAJÁT JOGA ELDÖNTENI. ÉS PONT. A TOVÁBBI VITÁK FELESLEGESEK MIND KÉT FÉL RÉSZÉRŐL. SENKI SEM KÖTELEZ SENKIT EGYIK ÁLLÍTÁSRA SEM HOGY ELHIDD, MINDENKI MAGA DÖNTI EL.
2012. aug. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!