Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ehhez mit szóltok szkeptikusok?

Ehhez mit szóltok szkeptikusok?

Figyelt kérdés

Mielőtt marhaságot irsz nézd végig:)

http://www.youtube.com/watch?v=58KQACI7ZqU


Szerintem buta ember az aki azthiszi hogy csak a földön van élet:)



2012. dec. 20. 17:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

senki nem hiszi azt, hogy csak a földön van élet.


viszont az h.lye aki azt hiszi, hogy a marslakók már 50 éve itt repkednek a fejünk fölött és embereket rabolnak el, hogy benyúlhassanak a s.ggükbe.

2012. dec. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

Teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval.

Szeretem az ilyen kihívó hangvételű kérdéseket, mintha most tárnád elénk a NASA legújabb felfedezéseit, közben persze egy szokásos jutubvideó...

2012. dec. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
NASA= National Anal Sex Association :D
2012. dec. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%

Oké, nem trollkodok...


Szóval kérdező. 100% hogy ha itt a Földön kialakulhatott az élet, akkor a nagy számok törvénye alapján más naprendszerek más bolygóján is. Ezt senki nem vonja kétségbe.


Azokon a kérdéseken vicceskedünk, amik maguk is viccesek. Például hogy a reptoid meg lumbulábi hadsereg lerohanja holnap a Földet, meg hogy 404 világító követ kapott a krixkraxiaktól, és a plejádokkal meg annuakikkal szövetségben legyőzik a reptoidok és motherbookdriverek űrflottáját...

2012. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 x) ***** válasza:
60%
Szerintem meg az a buta ember aki van annyira önző hogy azt hiszi az idegenek olyan idióták hogy foglalkoznak a hanyatló és félresikerült emberi fajjal akik tönkreteszik egymást és a környezetüket...
2012. dec. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy csak a Földön van élet. Sőt, nem egy olyan cikk jelent már meg, amiben azt taglalják, hogy olyan bolygót találtak, ahol TALÁN megvannak a feltételek az élethez.

Viszont egy youtube video még mindig nem bizonyíték semmire.

2012. dec. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
De sosem lehet tudni,mert nagyon sok tenyezonek ossze kell alnia ahoz hogy egy bolygon ertelemes elet alakuljon ki,es meg annal is tobbnek hogy eljussonak odaig hogy mas bolygokra latogathassonak-mert mi is ertelmessek vagyunk,de vilaguri viszonylatban az orrunkig sem latunk el,es nagy az eselye h nem is fogunk,mert nem fog minket eleg sokaig szolgalni a bolygonk hogy azt megvalositsuk. Nameg aztan ha tizmilliard bolygon is van elet,azok biztos nem egyszerre alakultak ki,volt egy amelyik az elso volt,miert ne lehetnenk mi azok?? Nem vagyok szkeptikus (!!!),de szeretem atgondolni az ellenerveket is.Mellesleg szornyu hogy ilyen youtube videokat tenynek vesznek az emberek,nem gondolod hogy itt mindenki azt mond amit akar??Neked ezek az emberek eleg meggyozoek?? Mert attol fuggetlenul hogy "hiszek" az ufokban nekem nem azok...
2012. dec. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a "szkeptikusok" sem állítják, hogy tuti nincs élet a földön kívül. A matek ez ellen szól nem vitás. Inkább azzal van már mindenkinek tele a hócipője, hogy újabbnál újabb HOAX-ok keletkeznek, amit a sok idétlen meg be is vesz...
2012. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A brit minisztériumi dolgozó kijelentése, 41:35-41:35-ig elég durva.

Ezt vajon a brit kormány, vagy a világ kormányai hogy magyarázzák, vagy hogy reagálják le?

2012. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41:55-ig
2012. dec. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!