Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek milyen élőlények...

DaRuf kérdése:

Szerintetek milyen élőlények léteznek avilágűrben?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen lények létezhetnek más bolygókon? Az szinte biztos, hogy vannak, mert végtelen számú univerzum létezik, ennél fogva végtelen bolygó. Én arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan képzelitek el őket? Azt is írjátok oda, hogy milyen tájon (pl. tengerek erdők...) találhatók és hogy milyen az oxigén aránya azon a bizonyos bolygón. És azért van az UFO észlelésekben a kérdés, mert csak így találják meg :DDD

2012. dec. 23. 18:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem akárhogy kinézhetnek.

Akik olyan életkörülmények között élnek mint mi, akkor mindenképp van négy végtagjuk.

De ha követik az evolúciós folyamatokat mindenképp emberszerű a felépítésük,mert kell lennie kezeiknek ( tökmindegy hogy pikkelyes, szőrös stb.vagy sem), hogy tudjanak magukhoz ragadni szerszámokat vagy hogy elvégezhessenek komolyabb műveleteket.

Szóval nem értem miért ír néha valaki olyat, hogy"biztos nem kis szürkék vagy emberszerűek", mert igenis lehetnek ilyenek, sőt.

2013. jan. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Persze ezt inkább csak a fejlettebb létformákra értettem, akik legalább olyanok fejlettségben mint mi emberek.

Egy négylábű róka nem tud fegyvert vagy könyvet fogni ugyebár..

persze lehetnek más élőlények is pl mikróbák, vagy szén alapú élőlények.

2013. jan. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én eléggé valószínűtlennek tartom hogy pont olyanok lennének mint mi. Még végtelenségnyi más lehetőség van egy értelmes, vagy bármilyen más lény testalkatához, működéséhez, és kialakulásához. Már a földön eleve nagyon változatos az élet. Ha több bolygón is kialakul az élet rengeteg lehetőség van még arra hogy ez az elején milyen formákat öltsön, és mivé fejlődjön tovább. Szerintem arra hogy mennyire változatos lehet az élet elég bizonyíték hogy mennyire eltér a felépítése egy gerinces és egy ízeltlábú élőlénynek, akik szinte már majdnem a kezdetektől más utat járnak annak ellenére hogy végig ugyan ahhoz a bolygóhoz alkalmazkodtak. Jelenlegi ismereteink alapján a legtöbben vagy ízeltlábú szerűnek, vagy gerincesre emlékeztető lényeknek képzelik el az idegeneket, mivel jelenleg csak ezeket ismerjük jobban. Ha már egy bolygón ennyire változatos élővilág vesz körül kizártnak tartom hogy más bolygón is kevésbé lenne az, és kevesebb lehetőség lenne.
2013. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Dalek Traak ***** válasza:
62%
Az előttem lévők nagyon sok igaz dolgot leírtak így én már nem sok mindent tudok hozzátenni. Az élet az univerzumban számtalan formában van jelen. Vannak olyan létformák amik a földiekhez hasonlítanak de olyanok is szép számmal amik attól igen csak eltérnek. Az élet a leglehetetlenebb helyeken és a legkülönösebb formákban is jelen van szerte a világegyetemben.
2013. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"Az biztos hogy egyáltalán nem olyanok mint ahogy elképzeljük őket."


Ugyanakkora az esélye, hogy pontosan úgy néznek ki, ahogy elképzeljük őket, mint annak, hogy nem.

2013. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%

milliárd variáció. van lehetnek hozzánk hasonló emlősök

vagy pl. más ősze tett lények

a számuk végtelen aki pedig

olyan. szűklátó hogy azt, hiszi

egyedül vagyunk, a galaxisba

annak csak gratulálni tudok.. azt, ki jelenteni biztosan hogy

nincs más életforma a

földönkívül én ki merem

jelenteni nektek, hogy bizony

vannak idegenek a

földönkívül! :) )

2013. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Amúgy szerintem az se biztos,hogy az ufoknak kell oxigén.Lehet hogy nekik hidrogén kell vagy mittudomén :D
2013. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Reptoid
2013. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Abban biztos vagyok, hogy nem csak a földszerű bolygókon van élet.

Lehet, hogy már a mi naprendszerünk bolygóin is van élet, csak nem vesszük észre, mert számunkra felfoghatatlan. Így valószínű, hogy nem feltétlen az oxigén kell nekik, vagy több vagy kevesebb, más gázok, és még az is lehet, hogy a gravitáció is más a bolygón ahol van élet a földön kívül.


Lehetnek pl tüzet és savas vegyületeket elviselő élőlények. Lehet, hogy a testük is tűzből épül fel, de lehet az ellenkezője is - jégből, a forróság ellensúlyozására. Lehet hatalmas vaspáncéljuk, ami magába zárja a hőt, de a testük "vas alatti" részébe nem engedi tovább, lehet van a hő elvezetésére alkalmas rendszerük is.

Születhetnek óriás méretű, és baktérium méretű egyedek a gravitációtól függően.


Léteznek vízbolygók, ahol nincs szárazföld, szerintem ezeken a bolygókon a legnagyobb a valószínűség a mi Földönkün ismert élet kialakulására (itt a vízben élő lényekre gondolok)


És nem muszáj hogy karjuk vagy csápjuk legyen. Lehet, hogy van egy hosszú orrmányszerű izomtömlőjük, amivel elérik a fák lombkoronáit illetve tárgyakat képesek megfogni. Lehet hogy testük egyes pontjain bár csontvázrendszer hiányos, de izmaikat úgy mozgathatják, ahogy akarják, így izommal is megfoghatnak tárgyakat.

2013. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy fajról van tudomásunk.


Egy hüllőről.


A neve űrsikló.

2013. febr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!