Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt nem rég tették fel,...

Ezt nem rég tették fel, szerintem igazi. Szerintetek?

2013. jan. 14. 19:04
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:

figyeljétek a csészealjat, a tűkrözödést, a környezet szinét vissza veri, ezért is lehet az hogy némely csészealjat nehezen veszünk észre, a környezetbe beleolvad...


szerintem nagyon érdekes és akár hogy is néz ki hogy animáció, szerintemez nem az.........


fantasztikus.

2013. jan. 14. 19:05
 2/39 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Gyönyörű a táj és ügyesek a videó készítői!

2013. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 KMJ ***** válasza:
100%
Eleve az össz hatása nem elég élethű, és túlságosan profin tartja a kamerát.
2013. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze... ettől még jobb kamuvideókat is csináltak már. Mondjuk évközi vizsgamunkának nem rossz, de azért évvégére csináljon már jobb szerkesztést a tanonc.
2013. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
A csészealjnak van árnyéka... ami érdekes, olyan mint egy össze vissza tűkrök venék körül és hát olyan ez az egész, hogy mint ha láthatatlanságot akarna kelteni...a videó készitő nem ijed meg ami szintén gyanut kellt.
2013. jan. 14. 19:15
 6/39 KMJ ***** válasza:
Egyébként rejtőzködés szempontjából nem valami előnyös a tükröző felület amikor éppen visszatökrözi a napot.
2013. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
Azt hittem a MIB egyik kivágott jelenete. Ugye nem tartod igaznak?? Ennél jobb trükköket is csináltak már
2013. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

Na jó srácok, szerintem ez a videó igazi!!!

Többször megnéztem, azt hiszem, hogy ez nem hamisitvány...

2013. jan. 14. 19:17
 9/39 anonim ***** válasza:
88%
VÁÁÁUUU! Valaki húsz másodpercig filmezi a semmi közepét, és egyszer csak CSÉSZEALJ! Ez ám a hiteles történet! (Viccet félretéve: ilyet könnyű csinálni, csak nyilván nem kockánként, MS Paint-tel. De még azzel a technikával kreált UFO videók is léteznek, és némelyik gyökér még azt is beveszi.)
2013. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Ez pont, hogy filmes trükknek néz ki szerintem.
2013. jan. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!