Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem gáz? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem gáz? Vagy ez igazi járás?

Figyelt kérdés
az hogy csak azért járnak mert menő . de pl. sose beszélgetnek csak ha más is van ott és fészen szivecskéket írnak egymásnak.én akikkel eddig jártam fiúkkal mindig együtt voltam. együtt mentünk haza együtt mentünk suliba és suli után is találkozgattunk . de szerintem ez tök csicskaság hogy csak azért járnak egymással mert menő. szerintetek?
2011. dec. 8. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az ő dolguk és az a "csicska" aki mások életével foglalkozik a sajátja helyett.
2011. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy velük a nap 24 órájában. Nem tudhatod,mennyit beszélgetnek és mikor. Te csak foglalkozz a saját kapcsolatoddal..
2011. dec. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de azért látom hogy suliba sose beszélnek és fész-en meg fenn vannak szóval nem együtt vannak. az meg hogy foglalkozzak magammal.. oké de nem azt kérdeztem hanem azt hogy ez gáz-e vagy nem...
2011. dec. 8. 15:13
 4/8 anonim válasza:
Hogy válaszoljak a kérdésedre:gáz
2011. dec. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
gáz igen,de mit érdekel téged ez?..
2011. dec. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
érdekel és kész.
2011. dec. 8. 15:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Mért kéne egésznap együtt lenniük?Mindegyiküknek meg van asaját kis élete,barátaik,attól h együtt vannak még azokkal is ápolni kell a kapcsolatot.Sztem tök korrekt h nem lógnak folyton egymás nyakán ez így van rendjén.És a kérdésre válazsolva igen ez egy igazi járás és egyáltalán nm gáz.
2011. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy angyalom? 14?? Nincs jobb dolgod mint más után kémkedni,hogy ki kivel beszél,mikor és mikor elérhető face-en???


GET A LIFE!!!!!

2011. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!