Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok, a barátaid és a...

Szkeptikusok, a barátaid és a családod mennyire hisz a földönkívülijekbe?

Figyelt kérdés
Mennyire befojásól vagy zavar titeket, akik meg nem?
2013. jan. 31. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Semennyire :D
2013. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

A helyedben először a helyesírással foglalkoznék de erősen, mert valami borzalom, hogy ebben az általad leírt két mondatban milyen szarvashibákat tudsz elkövetni.


A gond az, hogy mint már tapasztaltuk, határon túli magyarok és magyarul tanuló külföldiek is járnak erre az oldalra. Nagyon-nagyon lejáratjuk magunkat, az ilyenfajta helyesírásokkal, mint amit te is idebiggyesztettél.

2013. jan. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Istent sem látták, hisznek bennük

Ufót nem láttak, nem hisznek bennük...


Én hiszem, hogy vannak, anyám..hiszegeti..

A mamám őt nem tudom. Ő a szellemeket is letagadja, erre kiderült, hogy tudja hogy vannak, mert anya mondta hogy mondta neki mama, hogy ha meghal valaki az jelez a családjának. Amikor nagyapa meghalt összetört darabokba a kezében a pohár (nem fogta erősen), meg valami szekrényrecsegés volt.

Szóval ő nem tudom. Élettársa meg elhülyéskedi.


Ha valaki nem hisz benne, nem nagyon érdekel :)

Mindenki saját maga dönti el miben akar hinni és miben nem. De aki nem hisz bennük az inkább azért van, mert fél tőle és nem meri bevallani hogy mivan ha...

2013. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Szóval a válaszom: sok minden olyan dolog van, amit nem látunk, mégis tudjuk, hogy van, ezért nem kételkedünk benne. Pl. a levegőt sem látod, pedig tudod hogy minden percben belélegzed. A szelet sem látod, csak azt, ahogy annak nyomán mozog a falevél, és érzed, hogy símogatja a bőröd.

A szkeptikusok legalább lehetnének ma már annyira nyitottak, hogy legalább kapásból ne utasítsák el a dolgot, legalább mondanák azt, hogy meglehet hogy léteznek, egyelőre biztosat nem tudunk.


(Egyébként pedig köszi a 2-es hozzászólásomnál a szives lepontozást!)

2013. jan. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A szkeptikusok ... mondanák azt, hogy meglehet hogy léteznek, egyelőre biztosat nem tudunk."


A szkeptikusok valóban ezt is mondják. Ha valaki kapásból elutasítja, az nem "szkepticizmus", hanem szimpla elutasítás. Sajnos a két dolgot hajlamosak sokan összemosni.


Ha valaki azt állítja (kérdésként átfogalmazva!), hogy pl. márpedig itt vannak köztünk az idegenek, és én azt írom, egyáltalán nem biztos, sajnos már azt is totális elutasításként fogadja. Szóval hiába írok nyitott szkeptikusként, nagyon kevesen értik.


A kérdésre: Környezetem nagyrészt szkeptikus, mint én. Ha valaki mégis feldob egy merész lehetőséget, akkor próbálok nem kötözködni vele, inkább csak további lehetőségeket dobok fel.

2013. jan. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán "befojásól" engem, hogy hisznek e a "földönkívülijekbe"...
2013. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Imperator2001 válasza:
Semennyire nem hiszünk benne (xD)
2013. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ekeke ***** válasza:
Tudom, hogy vannak földönkívüliek és örülök is nekik. Van több külön az ő utaztatásukra és a velük való kapcsolattartásra alakult cég, munkájukkal sokat segítenek a földieknek.
2013. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán foglalkozunk a témával, de amúgy annyit tudunk, hogy talán léteznek, talán nem. Őszintén szólva van nagyobb problémánk is.
2013. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!