Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufok kommunikációja hogyan...

Az ufok kommunikációja hogyan működhet?

Figyelt kérdés
Ugye nagy a távolság az anyabolygó és a föld között. Vajon hogy lehetséges kommunikálni? A kommunikációt is megoldották szerintetek?

2013. febr. 14. 15:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:

Azt a s3ggbekúrt eget...


Anyabolygó? Föld?


"Földönkívüli intelligencia? Először a Földön találjunk valamit!"

2013. febr. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 A kérdező kommentje:
az anyabolygó alatt az ufok származási bolygóját értettem. mi a bajod vele? a föld meg ahol te élsz, az a föld bolygó.
2013. febr. 14. 15:17
 3/64 anonim ***** válasza:
95%
UFO = Unidentified Flying Objects = azonosítatlan repülő tárgy = azok nem kommunikálnak sehogy...
2013. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 A kérdező kommentje:

te meg ne oktass ki, hogy mi az az ufo, mert tudom mi, két jelentése is van!!!

inkább a kérdésre válaszolj!

2013. febr. 14. 15:21
 5/64 anonim ***** válasza:
79%
Ne haragudj, de az UFO-nak egy jelentése van (Azonosítatlan Repülő Tárgy). És valószínű, hogy a megfelelő berendezésekkel.
2013. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 A kérdező kommentje:
Nem, az ufonak két jelentése van, a repülőcsészeajj és a benne ülő idegen lény.
2013. febr. 14. 15:34
 7/64 anonim ***** válasza:

Az első vagyok!


Hadd kérdezzem meg, hogy mégis mi a francból gondolod, hogy az " UFO-k" kommunikálnak velünk?


A másik dolog: Földönkívüli élet bár, vitatható tény, hogy létezik, de egy "ekkora" Univerziumban nem lehetünk egyedül.DE! Az élet nem jelenti azt, hogy nem baktérium szinten zajló életformáról van szó, illetőleg nem jelenti azt sem, hogy fejlettebbek nálunk, azt meg pláne nem jelenti, hogy kommunikálni akarnak velünk.

2013. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
92%
Inkább te fogadd el, hogy egy jelentése van. Tudom, hogy az ittvannak.hu ezermesterei, akik 30 szakot tudnak, köztük még az idegen lények hajóinak a mérnökei is (amire TE gondolsz, és az nem egyenlő az UFO-val). De UFO lehet akár egy repülő konzervdoboz is, ha nem tudják beazonosítani a radarokon. Szóval ahelyett hogy az értelmes válaszolót szidnád le, inkább kezdd újra az általános iskolát, tanulj normálisan. A kérdésedre válaszolva pedig ezt földi ember nem tudhatja, mi még nem tartunk "ott".
2013. febr. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
87%
Másrészt pedig az Azonosítatlan Repülő Tárgy (UFO) valóban lehet egy repülő csészealj is, amire te gondolsz. De lehet az egy F17-es is, ami katonai légtérben repül, de a radaron nem jelenik meg róla információ, és nem hajlandó felvenni a kapcsolatot a toronnyal. Szóval kicsit tájékozódj rendesebben.
2013. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

7-es válaszóló, hát nem velünk kommunikálnak az ufok, hanem az anyabolygójukkal! én arra gondoltam, hogy a itt bujkáló ufok hazaüzennek! Ha te pl. elutazol amerikába és ott kémkedsz, akkor haza kell az üzenetet küldjed! az ufok nál is itt lehet, az információk el kell jussanak az anyabolygóra!


8-as többet a zufo jelentésén nem vitatkozom, mert te is tudod jól hogy mindkettőre használják, azon közül amit felsoroltam!!

2013. febr. 14. 15:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!