Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki hisz az ufókban, az mit...

Aki hisz az ufókban, az mit gondol miért jönnek ide?

Figyelt kérdés

Miért nem lépnek velünk kapcsolatba?

Miért csak messziről figyelnek minket?

Miért nincs a létezésükről értékelhető bizonyíték?


2013. márc. 13. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
15%

"Miért nem lépnek velünk kapcsolatba?"

Mert ők a bolygó legintelligensebb lényeivel veszik csak fel a kapcsolatot.


"Miért csak messziről figyelnek minket?"

Iskolai dokufilmet forgatnak 10 lépés az öngyilkossághoz címmel, a delfinek és tehenek közreműködésével.


"Miért nincs a létezésükről értékelhető bizonyíték?"

Mert nincs rá okuk, hogy legyen.

2013. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%

Hát figyelj,nem hinném,hogy egyedül vagyunk ebben az univerzumban a mi Napunk is egy kicsi égitest,körül kering a mi földünk rajta élettel.Hajdan becsapódott meteor hinntette el a szerves anyagokat amiből lettünk,és ez a Tejút csak egy kis töredéke a mi Tejutrendszerünkön túl más és más galaxisok vannak ,bennük milliárd csillag ami körül bolygó kering... mért ne alakulhatott volna ki másutt is az élet jelei???nem csak mi vagyunk mint˝élők˝

ebben a világmindenségben. ők sem tudnak a mi létezésünkről. hát ez az én véleményem!!!! :-))))

2013. márc. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

# 2/2 19:43


Én azt nem mondtam, hogy a Földön kívül más bolygón nem fordulhat elő élet élet.

Én azokat akarom megérteni, akik "fanatikusan" hisznek a repülő csészealjakban, és hogy a megmagyarázhatatlan égi jelenségek egyenlőek a minket kukkoló idegenekkel.

2013. márc. 13. 20:55
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
az UFO észlelések száma, ha csak 1-2% is, de valós, egész biztosan, szóval, én úgy gondolom igenis van földönkívüli fejlett civilizáció, akik akár tudnak is a létezésünkről, annyi de annyi megmagyarázhatatlan fizikának ellentmóndó UFO észlelés van, amit megvizsgáltak, és nem program által szerkesztett videók. Igazatok van.. jó ez így.. iskolaa, illetve munka után hokizni egyet, leülni a tv elé, megnézni a barátok köztöt, és facebookon likeolni a tini sunák punciját, gondolkodni meg elfelejteni!
2013. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

hasonlattal mindig jobban szeretek válaszolni


1. van egy néger gyere afrikában meg van mondjuk még egy, sőt egy egész csoportnyi néger, na ők miért nem lépnek veled kapcsolatba?

de beszélhetünk kínaiakról is vagy japánokról, esetleg indiánok..attól még, hogy létezik nem fog veled kapcsolatot létesíteni.mi oka lenne rá?

2. csak a neten fellelt ismeretek alapján beszélek, mert ahogyan figyelnek "minket"(párunkat), azt vizsgálják, hogy miként reagálunk egyes dolgokra a természetes közegünkben, nem pedig egy előre elkészített terepen, színészkedésre nem kíváncsiak


3. mert nincs? ha a nagy közmédiába keresel még 100 év múlva sem fogsz találni, ugyanis a legfelsőbb vezetők nem szeretnék létezésükről tájékoztatni a népet


az alapkérdésre a választ meg már a 2.-ben leírtam..de még annyi, hogy azért jönnek, hogy a biológiánkat is vizsgálják, a szervezetünket, miben vagyunk jók és miben rosszak

2013. márc. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Antimod ***** válasza:

Szerintem elsősorban csak megfigyelnek.


"Miért nincs a létezésükről értékelhető bizonyíték?"


Milyen bizonyítékra gondolsz? Mi volna az, ami meggyőzne?

2013. márc. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 nemelfogult ***** válasza:
28%

"Miért nincs a létezésükről értékelhető bizonyíték?"


Van. De egyike a problémáknak, hogy a szkeptikusabb hozzáállásúaknak csak az lenne bizonyíték, ha egy ufo landolna valamelyik nagy kutatóintézet parkolójában és felajánlanák teljeskörű laboratóriumi vizsgálatra. Sőt maguk az idegenek is jelentkeznének orvosi vizsgálatra, sőt egy talán fel is áldozná magát egy boncolás kedvéért is. És persze utána CNN-ben Obama az új pápával együtt bejelentené létezésüket. Persze.

Nem, tényleg nincs bajom a szkepticizmussal, mert tény, ahogy itt valaki írta, az észlelések csak 1-2%-a jelentős. De aki kicsit figyelmesen vizsgálja az 1-2% által is nagyon sok esetet az talál olyan súlyú közvetett bizonyítékot ami egy bíróságon elég lenne valakit életfogytiglanra ítélni.

Közvetlen bizonyítékra senki nem fog találni, mert az alienek tényleg sokkal intelligensebbek és szervezettebbek, koncepciózusabbak nálunk. Mi sem hagyunk egy Sony kamerát a hangyabolyban.

2013. márc. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

# 7/8 13:34


Szerinted a fényképeken, videókon lévő apró pacák bizonyítják a létezésüket.


Ha annyira mondernek, miért nem álcázzák a járműveiket, vagy miért nem tanulmányoznak minket távolabbról?

2013. márc. 14. 18:34
 9/15 nemelfogult ***** válasza:
73%

"Szerinted a fényképeken, videókon lévő apró pacák bizonyítják a létezésüket.Ha annyira mondernek, miért nem álcázzák a járműveiket, vagy miért nem tanulmányoznak minket távolabbról?"


OK. Apró pacák. Tény, hogy a videók nagy része fake, de nem mindegyik. Van amin apró pacák vannak, de van amin nagyon sok más érdekes. Úgyhogy, ha kicsit többet foglalkozol a dologgal, akkor láthatsz pacáknál többet is. Bár ami fontos az a foto vagy video autentikussága. Elvégre a csillagászat is milliárdnyi apró paca birtokában fejlesztette ki elméleteit, nem volt mindég Hubble teleszkóp, mégsem kérdőjelezik meg, hogy honnan olyan biztosak elméleteikben, ha csak apró pacákat látnak...


Álcázás és távolabbról tanulmányozás. Ha jól álcázzák magukat, akkor nem tudhatjuk, hogy mikor tanulmányoznak minket. Erre a kérdésre épp ezért nem lehet válaszolni. Te sem tudhatod, hogy nem álcázzák-e jól magukat és én sem bizonyíthatom, hogy igen.

2013. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Ők szerintem figyelnek minket.Azt akarják látni hogyan fejlődünk,hiszen álitólag mi emberek az ő hasonmásuk vagyunk.A testük,a végtagjaink mind egyeznek a tudósok szerint.Csak éppen a méretük a bőrük és(nem sértésként)az agyi fejletségük lóg ki a sorból.No,meg szemük.Ezért nem álcázzák magukat.Mit gondolsz,miért jelenik meg annyi csészealj?A tudósoknak sikerült egy lezuhant csészealjt megjavítaniuk,és már több mindent megtudtak a technikájukból. http://www.youtube.com/watch?v=bAsnw4TwGT0
2013. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!