Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki hisz az ufókban, az mit...

Aki hisz az ufókban, az mit gondol miért jönnek ide?

Figyelt kérdés

Miért nem lépnek velünk kapcsolatba?

Miért csak messziről figyelnek minket?

Miért nincs a létezésükről értékelhető bizonyíték?


2013. márc. 13. 19:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért nem lépnek velünk kapcsolatba?

Ha földönkívüli lennék, erre csak ezt mondanám:

"Néhányan egyfolytában azon vannak, bizonyítékot kell adnunk számotokra ittlétünkről. Ismételten elmondjuk, amíg bele nem fáradtok e kijelentés újra és újra meghallgatásába, minket egyáltalán nem érdekel hisztek-e nekünk vagy sem. Sokkal hatékonyabban tudunk tevékenykedni a háttérben, és közel sem vagyunk annyira naivak, hogy csak azért fedjük fel teljes nyitottsággal önmagunkat, hogy a ti elvárásaitoknak megfeleljünk"


Miért csak messziről figyelnek minket?

Én sem mernék odamenni egy krokodilhoz, hiába ismerem a természetét valamennyire vagy hogy hogyan néz ki. Bár a kérdés nem pontos, ugyanis vannak olyan esetek az ufológiában, ami ennek az ellenkezőjét mondja, azaz, hogy egyes kiválasztott emberekkel KÖZELEBBRŐL is megismerkedtek. De az is lehet, hogy kieszeltek egy tervet. Nem tudni hogy gondolkodnak. Lehet lassanként csepegtetik az információkat az embereknek, hogy "igen itt vagyunk", de nem adnak egyértelmű jelenlétet minden ember számára.


Miért nincs a létezésükről értékelhető bizonyíték?

Kinek mi számít bizonyítéknak? Ha valaki találkozott velük, az neki bizonyíték lesz, de embertársainak nem.

Ha valaki csak a járművüket észlelte (és nem akkora ökör hogy összekeverei felhővel,léggömbbel) stb. annak az már bizonyíték. Ha lefotózza és megmutatja másnak, lesz olyan akinek már ez is bizonyíték és lesz olyan akinek nem.


Egyértelmű bizonyíték csak az lenne ha leszállnának valahol, a tv leadná és nyilvánvalóvá válna. Itt most nem arra értem, mint egyes szkeptikusok jönnek, hogy "ménem szálle a Fehér ház gyepééén?" Mi okuk lenne? Miért pont a Fehér Ház? Csak mert ott van az amerikai elnök? És ők azt honnan tudják? miért lenne kötelességük ott leszállni? Na meg lehet meg sem kockáztatnák, kitudja milyen reakciójuk lenne az embereknek vagy hogy fogadná őket a katonaság. Lehet sortűzzel?

Mindenkinek más a bizonyíték.


Az itteni nem hívők többsége nem szkeptikus, csak troll. Itt ritka igazi szkeptikus van akivel ellehet beszélgetni ész érvekkel. Itt csak beírnak valami marhaságot és trollkodást többnyire az emberek. Ha bizonyítékként kérnek egy hiteles képet és beteszel nekik ők azt mondják: áh ez túl homályos, túl pixeles, mutass jobbat! És mikor megteszed kérésüket, olyat mutatsz, akkor azt mondják hogy ááh ez tuti kamu, ez photoshop, ez makett. Hiába tiszta a kép és kb HD minőségű, ők akkor is jönnek olyan dologgal amit belehet böfögni rá, meg hogy ez akármilyen úton-módon hamisítvány. Akkor minek kérnek képet? Hisz akármilyet mutatok úgysem ismerik be, hogy hmm ez valós is lehet.


Én amennyi anyagot, könyvet olvastam róla, már tudom mi a kamu belőle és mi nem. Mi lehet valóságos belőlük és mi nem. Nem vagyok túl elvakult hívőként aki minden hülyeséget bevesz. Amennyi emberrel beszéltem erről, akik átéltek ilyeneket stb. valamint én is láttam már furcsa tárgyat, nekem ez, már bizonyíték és hiszem, hogy itt vannak és figyelnek.

2013. márc. 15. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, késő volt. Szóval az első kérdésre az idézetet, a harmadikhoz írnám inkább.

Az elsőhöz annyit, hogy szerintem megfigyelnek. Mint mi az állatokat. Néhányunkkal felveszik a kapcsolatot, esetleg tudást cserélnek. Vagy kísérleteznek. Mi is járunk az űrbe, mégis kísérletezünk a nálunk sokkal "butább" fehér egereken, hiába vagyunk fejlettek.

Lehet előbb alaposan felmérik viselkedésünket, reakcióinkat, jellemünket, hogy mégis hogy reagálnánk rájuk ha minden ember előtt kiderülne, hogy itt vannak.

2013. márc. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Állítólag ezen a földön 7 élet létezik.De mi nem tudjuk egymást érzékelni.Ez pl olyan mint az UW sugarak stn!
2013. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
"Miért nem lépnek velünk kapcsolatba?"--Azért mert ha mondjuk leszálna valahova egy UFO akkor a katonaság fenyegetésnek vennék és kilönék őket, mert az emberek fenyegetésnek venné és azért, meg az emberek félnek az ismeretlen-től. Meg ha leszálna egy UFO akkor az ember biztos hogy nem azzal kezdené hogy elkezd az UFO-val teázgatni, kávézgatni, dumcsizni ismerkedni vele hanem azt hiszi hogy az idegenek rosszak pedig nem biztos hogy rosszak, az összes UFO-s filmben rosszak az UFOk de az is lehet hogy az UFOk épp ugyan úgy félnek tőlünk mint mi tőlük.
2013. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én elvem hogy ha van is inteligens élet,civilizáció az ember fantáziája csak a kézzel,lábbal,szájjal,szemmel rendelkező lényekre terjed ki.Ha léteznek ufók a Föld értékes bolygó minden bizonnyal.Viszont értelmes fajnak nem lehet sajnos mondani minket.Egy szomszédos bolygón is lehet értelmes élet ha nem az emberi szükségleteket testi hasonlóságot nézzük.Ha pl. ha vannak fénylények,mint tudható a fényév megugrása az ember számára a test súlya miatt lehetetlen(bármi aminek súlya van nem képes rá!) ezzel egy időben(ellentétben) a fény korlátlanul közlekedhet térben időben,ami lényegesen több mint a mi földi elmélkedéseink..:)
2013. márc. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!