Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt az elmebajt ami ebben a...

Ezt az elmebajt ami ebben a kategóriában megy ti elhiszitek? Komolyan!

Figyelt kérdés
Itt minden kérdező egyértelműnek hisz minden fantázia szüleményét.Ha engem megkérdeznének miért nem hiszek valószínűleg azt válaszolnám hogy hiszem ah látom de majd megfulladnék az idegtől hogy valakinek erre van ideje,ez tölti ki a napját.Ti mit gondoltok erről?A hívők is írjanak nyugodtan de példákat csak akkor kérek ha konkrét dolog,nem pedig a youtube-on láttam...:)

2013. márc. 15. 14:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
veszélyes volt sztem ezt a kérdést feltenned...majd holleanyó leolt a g.ibe ..:D
2013. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én elhiszem. Az emberek unatkoznak + ez az a szint, amit el tudnak fogadni. Kell egy kis gyakorlat és tisztán látás is ahhoz, hogy meg tudd különböztetni a valóságot a fantáziától, illetve élni is kell egy kicsit.

Ettől függetlenül nyilván azt csinálnak, amit akarnak, túl sokan vannak, nem érdemes ezen felháborodni, neked is csak az idődet, idegeidet viszi el.

2013. márc. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért zavar ha valaki ezzel foglalkozik. Ennyi erővel pedig akkor mindenki szabadidőtöltése baromság és megfulladhatnál az idegtől. Fogd fel, hogy mindenkit más érdekel. Le merem fogadni, hogy én meg a de érdeklődésedet nem érteném meg. Ennyi. Ha nem hiszel benne, felesleges idejönnöd.
2013. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%

szakember kellene azoknak akik itt idegenekről, meg hasonlókról irkálnak, de főleg akkor ha azt is hiszik h ővelük is hasonló történt.

ha a tudományos akadémia kimondja, h igen létező jelenség, van róla tudományos kutatás, a tudósok elfogadták akkor elhiszem ezeket a jelenségeket.

de addig míg kispista, mg xy irkál ide TÉNYKÉNT baromságokat, azokat sztem kezeltetni kellene.

de amúgy érdekes, pont az ilyen emberek azok akik ha többen vannak kussolnak az ilyen dolgokról, pl közösségi beszélgetésnél, mert hülyének nézik őket, de itt névtelenül előadják h ők mekkora mágusok, és ufo hívők

2013. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az a baj hogy ezzel foglalkoznak,hanem hogy valóság alap nélkül nemcsak hogy félnek valamitől hanem adják egymás alá a lovat amit valószínűleg ők találtak ki.Azt a tényt elfogadom mikor fényképeket mutogat valaki repülő csészealjról elfogadom azt hogy vannak megmagyarázhatatlan jelenségek.Viszont háborúra készülni valóságban megmagyarázható dolgokat betegesen másnak hinni nem reális dolog.Szerintem is van egy határ amit ha nem tart be az ember,jogosan nem jogosan hülyének nézik,és én osztom ezt az elvet.
2013. márc. 15. 16:04
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy elmebajos ! Ha nem tetszik ez a téma vagy nem hiszem, nem tapasztaltad az ezotériát, menj át másik kategóriábe.
2013. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jaj istenem:)miért hagynám el az oldalt!"Ha most benyögöm hogy ufo vagyok,vajon hány üzit fogok kapni" :D
2013. márc. 15. 16:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

16.03-as tipikus tudomány hívő vagy. Ha lecseréled a kommented szavait "papra" meg "egyházra" ugyanazt kapod. Csak te a tudósok szavát hiszed el úgy ahogy van, illetve ha valamiről azt mondják, hogy tudósok felfedezték. Ne fogadd el azt se automatán, amiről azt írják "tudósok felfedezték". Legfőképpen hallgass magadra, mert így is, úgy is megvezethető leszel. Nyilván lesznek dolgok, amiket nem tudsz elbírálni, mert nem ismered a területet annyira, amennyire lehet, de akkor tedd a bizonytalan kategóriába, vagy a ha működik, király, ha nem, akkor nem.


Kérdező: Alapvetően hihetnek bármiben, névtelenül, arctalanul, látatlanul pedig nem tudjuk mennyire veszik komolyan ezeket a dolgokat, de mivel sokan komolyan veszik, kicsit finomabban kellene fogalmazni, hiszen nyilván megbánthatunk másokat. Itt nem is arról van szó, hogy igaz vagy sem, hanem, hogy miben hisznek.

2013. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as igazad van,magáért a kérdés megfogalmazási formájáért bocsánatot kérek a "hívőktől".De a kérdés ha még válaszolna később valaki fenn áll. :)
2013. márc. 15. 16:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Azokat a dolgokat, amik az inváziókkal, plejádi hangüzenetekkel, felemelkedés stb. nem hiszem, hogy bárki is komolyan vette, legalábbis nem Európában. ;-)


Viszont ha már kicsit jobban belemerül az ember, érthető, hogy paranoiássá válik. Olyan dolgokat olvas, ami valóban megrémíti.

Pl. népirtás http://www.youtube.com/watch?v=v8d_XxsskzU

Jó, rendben, nem kell minden szavát komolyan venni, de ha már egy orvos is azt állítja, a kajáink tele vannak olyan "mérgekkel", amik rákot, más károsodásokat okoznak, ráadásul azért, hogy jobban kívánjuk, már jobban érthető.

[link]


Vagy híreket. [link]

[link]


És ez most csak a 2 legolvasottabb. És még tucatnyi rejtély, titok van. Az igazság ott van az orrunk előtt, csak nem akarjuk észrevenni.

2013. márc. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!