Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezt az elmebajt ami ebben a...

Ezt az elmebajt ami ebben a kategóriában megy ti elhiszitek? Komolyan!

Figyelt kérdés
Itt minden kérdező egyértelműnek hisz minden fantázia szüleményét.Ha engem megkérdeznének miért nem hiszek valószínűleg azt válaszolnám hogy hiszem ah látom de majd megfulladnék az idegtől hogy valakinek erre van ideje,ez tölti ki a napját.Ti mit gondoltok erről?A hívők is írjanak nyugodtan de példákat csak akkor kérek ha konkrét dolog,nem pedig a youtube-on láttam...:)

2013. márc. 15. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mióta 404 meg Szenthelyi Árpád kitalálta ezt a reptoidos krixkraxis lumbulábis baromságot,azóta naná hogy ez megy itt...

Egyébként meg semmi gond, én hiszek a krixkraxiakban, guargumikban meg poloskoidokban is,csak akkor hol maradt 21-én az invázió? :D

2013. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
ahhaa :)
2013. ápr. 25. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!