Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Itt az előzmény,aki nem olvasta még: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4119..


Légyszi,akinek volt olyan élménye,amiről azt gondolja,hogy valóban megtörtént (nem feltétlenül a lányoméhoz hasonló kell,hogy legyen) kérem az,írja le! Nem baj,ha hosszú,mindennek örülni fogok! Akár privátban is,ha nyilvánosan nem szeretné!

Most ne trollkodjanak itt a nagy szkeptikusok,ez nekem most egyáltalán nem vicces!

Aki ír,annak köszönöm!



2013. márc. 17. 07:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Senki nem hírdette az igét. Senki nem mondta, hogy sámán. De a szkeptikusságod igenis nagyben befolyásol, tudod, nem csak az létezik amit a két szép szemeddel látsz. És nincs olyan, hogy "látatlanban". Nem szükségeltetik valamit fizikailag megtapasztalni, pl. elmenni piciny lakásodba, hogy valami konkrétat mondjon valaki. (Mit pl. mikor a szellemek után kutatgatnak, tvs műsorokban és egyéb humbuk "jósok, tisztánlátok" stb. Kicsi olvass után a témának. Asztál sík, akasha kórikák, az emberiség eredete. Az egy dolog, hoyg keresgélsz, olvasgatsz a témáról, csak az nem mindegy mit, és mit vélsz valósnak.
2013. márc. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Hát azt a facebookos sámánkirályt tuti nem vélem valósnak :D!
2013. márc. 17. 14:45
 13/26 anonim ***** válasza:
Gondolom Istenben sem hiszel...
2013. márc. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Olvass vissza!
2013. márc. 17. 14:53
 15/26 anonim ***** válasza:
53%
Isten fogalmával sem vagy tisztában, előszőr ezt kéne letisztáznod. Isten nem = papok, szenteltvíz, templom, katolikus, vagy kersztény, vagy egyéb vallással.
2013. márc. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Nem kell okítani,csak azért,mert nem értek egyet a te nézeteiddel! És téríteni sem szükséges! Abban hiszek,amiben én szeretnék,ahogy te is. De én sem tukmálom rád az én vallásomat és hitemet és elvárom tőled is azt a minimális tiszteleted,hogy te se tedd!
2013. márc. 17. 15:05
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
Nos, azthiszem, már tudom a gyermeked viselkedésének az okát. Támadsz és olyan tévképzeteid vannak, hogy meg akarlak téríteni. Holott semmi ilyet nem tettem, csupán javasoltam, hogy a látóköröd nyisd kicsit meg, és ne csuklóból utasíts el mindent. Ellentmondásokban élsz, felteszel egy ilyen témájú kérdést és aztán letámadod azt aki valamit felhoz segítségként és neked nem tetszik. Nézz már egy kicsit magadba. Nincs olyan hogy igaz vallás. Sokminden összefügg, csak nem mindegy, hogy abban hiszel aminek való értéke van, vagy amit az emberek ráhúztak egy adott témára.
2013. márc. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Azért mert nem hiszek Istenben még nem vagyok rossz ember. "Ne ítélj,hogy ne ítéltess!" Nem ezt mondja ki a Biblia? Nos,akkor azt hiszem,ezzel le is zártam ezt a beszélgetést!
2013. márc. 17. 15:15
 19/26 anonim ***** válasza:
66%

Épp erről beszéltem az imént. Te vagy aki ítélkezik mások felett, Te voltál az aki első látásra elkönyvelted, hogy az az illető csak is humbuk lehet. Te voltál az aki az hiszi, hogy rád akarok erőltetni bármit is.

Leld meg a belső békéd, és tudd végre mit akarsz, talán a gyermednek is jobb lesz a közérzete és tud végre aludni.

2013. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Látom,kár volt ide ezt a kérdést újra kiírnom! A gyerekemet jól nevelem. Efölött senki ne ítélkezzen,aki nem is ismer nem is látja,hogy nevelem őt! Te is ugyanolyan gyarló ember vagy mint a többi,és te is ugyanúgy ítélkezel mint én vagy mint bárki más!
2013. márc. 17. 15:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!