Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Itt az előzmény,aki nem olvasta még: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4119..


Légyszi,akinek volt olyan élménye,amiről azt gondolja,hogy valóban megtörtént (nem feltétlenül a lányoméhoz hasonló kell,hogy legyen) kérem az,írja le! Nem baj,ha hosszú,mindennek örülni fogok! Akár privátban is,ha nyilvánosan nem szeretné!

Most ne trollkodjanak itt a nagy szkeptikusok,ez nekem most egyáltalán nem vicces!

Aki ír,annak köszönöm!



2013. márc. 17. 07:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
25%
Bocs, de valami nagyon nem stimmel nálad. Én ítélkezek? Inkább olvasd vissza a saját hozzászólásaidat! Nem ártana neked is felkeresni egy szakembert.
2013. márc. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%
Szia, ide szerintem is kár volt. Szerintem (hangsúlyozom, személyes vélemény), nem láthatott semmiféle szellemét, ilyesmit, ufo-t sem. Inkább pszichés oka lesz. Légy türelmes vele, te ne parazz, ne lássa rajtad, mert csak erosited az ő félelmet is. Persze vidd el szakemberhez, ha nagyon aggódsz, az nem árthat. Szerintem is a változás, és apu messzesege adhatja együtt. Jatssz vele nagyon sokat, terelodjenek a gondolatai, ha kell éjszakába nyuloan egyszer-kétszer, h a faradtsagtol hulljon "komaba". Akkor együtt sem fogtok látni semmit ugye, egy-két fáradt napba még senki sem halt bele. Csak vélemény, de hát én nem vagyok se nő, egyelőre még apa sem, csak józan paraszt ésszel próbálok segíteni. Remelem, sikerült picit!
2013. márc. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

16:54!

Tényleg eljött már rég az a pont,mikor csendben kellett volna maradnod!

Utolsó! Köszönöm a bíztató szavakat,nagyon jól esnek! Kicsit én is nyugodtabb vagyok,és nem lesz semmi gond. A doki meg majd feltárja a trauma okát a kislányomnál!

2013. márc. 17. 17:03
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
szerintem képzelődik a gyerek az tuti
2013. márc. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízom!
2013. márc. 18. 08:36
 26/26 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ebbe az ufo-s, ezotériás kategóriába irtad ki a kérdésedet.

Itt nem is várhatsz mást, mint ilyen válaszokat...

Kb. milyen időközönként történik ez a kislányoddal? Tudsz valami következtetést levonni ebből, vagy nem figyeltél meg semmi rendszerességet? Persze az orvoshoz vagy egy pszichológushoz természetesen el kell vinni a kicsit, de nem tudnál addig is te aludni - legalábbis a következő "rohamig" - az ő szobájában?

Azt már nem is kérdezem, hogy nem vettél-e észre valakit a faluban, akire a gyerek leírása illik...

Ha velem illetve a gyermekemmel ilyesmi történne, azt hiszem, elmennék a rendőrségre is megkérdezni, hogy nem tudnak-e valamilyen pedofilia vagy más ilyesmi miatt általuk ismert személyről a környéken?


Természetesen az is lehet, hogy ez csak a magára való figyelem felkeltése akar lenni a gyereknél, ami nem ritka ebben a korban, De ha ez az egész ilyen mértékű félelemmé alakult, akkor tényleg csak orvos segíthet.

Ez persze megint csak az én egyéni véleményem...


Még hogy házmegszentelés, meg szellem... Azt hiszem, az "egészség" kategóriában értelmesebb válaszokat kapnál!


Mindenesetre remélem, hogy ez tényleg csak képzelődés, és nincs valós személy az ügy mögött...

2013. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!