Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti féltetek valaha attól,...

Ti féltetek valaha attól, hogy a szervezetetkbe egy alien-szerű lény kerül?

Figyelt kérdés

Például sétáltok az erdőben vagy egyedül vagy az éjszakában a parkban és földönkívüliek jönnek és beporoznak, mint az elien filmekben az űrhajósokat.

Vagy valami trutyiba beleesel valahol és az egy alien-sperma amivel megtermékenyülsz.

Nem féltetek ilyen helyezettől soha?

Én féltem nem egyszer, bevallom, hogy valami szörnyűséget szülök!



2013. márc. 26. 20:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

"Vagy valami trutyiba beleesel valahol és az egy alien-sperma amivel megtermékenyülsz. "

Mivel férfi vagyok, így nem :D

2013. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de az alien sperma nem csak nőkre hat, emlékezz vissza, hogy a 8. utas a halálba először férfi szült! férfiak és nők is szülhetnek alient!
2013. márc. 26. 20:41
 3/26 anonim ***** válasza:

Az nem szült, hanem a belé rakott tojás kelt ki. Ezt, hogy megnyugtassalak, földi élőlények is csinálják.


De pl. a Jurassic Park játékban a Troodonok is a még élő/lebínított emberekbe rakták bele a tojásaikat (és a testmelegük keltette ki őket).


A xenomorph viszont csak akkor kel ki, ha kajához jut. Viszont hiába nem akarsz enni, képes rákényszeríteni.

2013. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
*ill. már ki van kelve, de még benned növekszik. xD
2013. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
25%
Tekintettel arra, hogy nem vagyok elmeháborodott, nem vagyok unatkozó tizenéves, és nem nézek ostoba filmeket, így nem tartok semmiféle nemlétező dolgoktól.
2013. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
utolsó, de honnan tudod hogy nem léteznek??? nincs bizonyítékod rá! bármikor egy parki séta közben is megfertőződhetsz idegen spermával!
2013. márc. 26. 22:51
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Látom, nagyon izgatja a fantáziádat ez a sperma kérdés. Ha ennyire vágysz rá, nem kell hozzá földönkívüli.
2013. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
64%
A paranoid tévképzetek egyik esete. Még most próbálj megszabadulni a szorongásaidtól! De jó lenne, ha minél előbb segítséget keresnél!
2013. márc. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

"honnan tudod hogy nem léteznek??? nincs bizonyítékod rá!"


Na és?


Mostantól miattad létezik a radiátorhajigáló gladiátor alligátor is, csak mert nem lehet bizonyítani, hogy nem.

2013. márc. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%

"radiátorhajigáló gladiátor aligátor"

x'D hát majdnem ideszartam :D


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak:

Ha elvonatkoztatunk attól, hogy ennek az esélye csekély, majdnem 0, akkor sem félek. Én attól félnék, hogy kimászik belőlem és/vagy élve felfal.

Idegen sperma... hát ember, ha ilyen hatással van rád a sperma inkább ne verd ki többet.

2013. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!