Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti féltetek valaha attól,...

Ti féltetek valaha attól, hogy a szervezetetkbe egy alien-szerű lény kerül?

Figyelt kérdés

Például sétáltok az erdőben vagy egyedül vagy az éjszakában a parkban és földönkívüliek jönnek és beporoznak, mint az elien filmekben az űrhajósokat.

Vagy valami trutyiba beleesel valahol és az egy alien-sperma amivel megtermékenyülsz.

Nem féltetek ilyen helyezettől soha?

Én féltem nem egyszer, bevallom, hogy valami szörnyűséget szülök!



2013. márc. 26. 20:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
nem a sperma volt hatással rám, hanem az alien filmek, mert ott bespermázta az alien pókszaporítólény az embert és akkor született az alien!
2013. márc. 27. 08:39
 12/26 anonim ***** válasza:
Én azt álmodtam nemrég,hogy sütibe ettem meg földönkívüli petéket,vagy minek neveznék ők!Gondolom ha tovább álmodtam volna,kikeltek volna bennem
2013. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
igen, biztos kikeltek volna álmodban az alien peték, féltél tőle hogy kikelnek?
2013. márc. 27. 11:13
 14/26 anonim ***** válasza:

Alien. Sok. Ááá!


Pedig a Földön nem is él ilyen.

2013. márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
nem a földön él, de ha lejönnek a földre az élieneke akkor már itt lesznek és akkor itt is élnek élienek
2013. márc. 27. 19:56
 16/26 anonim ***** válasza:
most megy a film.. de az alien fejledtlen, a filmbe is az emeber érték el h kikeljenek, és h veszéjt jelentsenek.. az avp be pedig a predator .. am én is félek egyedül a sötétbe, de inkább a slender mantól... vagy egyéb démoni lénytöl.. de eddig még nem támadtak meg :D
2013. márc. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Dalek Traak ***** válasza:
A Földön is vannak ilyen módon szaporodó élőlények, tehát az idegenek közt is előfordulnak. De nem kell félned kérdező, mert az Alienekhez hasonló lények nem fognak ide jönni.
2013. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
és ha mégis jönnek?
2013. márc. 28. 20:33
 19/26 anonim ***** válasza:
Bartos gyomorsava megemésztené!
2013. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

nem akarlak megbántani, de te teljesen 100as vagy?

minek termékenyitene meg ufosperma? egyáltalán hogy kerülne ide (a Földre) ufósperma?

2013. márc. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!