Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufó-aktákat hozott nyilvánossá...

Ufó-aktákat hozott nyilvánosságra az angol Honvédelmi Minisztérium. Szkeptikusok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Most már nem csaka Cseh Tudományos akdémia, a mexikói hadsereg. A Poerto Ricoi hadsereg ismerte el belső jelentésben, hogy az UFO-k itt vannak, hanem az angolok is.


Mikor ismerik be nyíltan?


"Ufó-aktákat hozott nyilvánosságra az angol Honvédelmi Minisztérium, köztük olyan iratokat is, amiket egykor a miniszterelnöknek, Tony Blairnek címeztek. A dokumentumok szerint Nagy-Britanniában már jóval a Blair-kormány előtt is készültek hivatalos jelentések azonosítatlan repülő objektumokról. Kiderült, hogy a Lordok Házában már 1979-ben vitáztak az ufókról, 1996-ban pedig maga John Major miniszterelnök kérte, hogy hozzanak létre hivatalos bizottságot az észlelések vizsgálatára – írja a BBC"


[link]


2013. ápr. 7. 00:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók alaposan kivesézték ezt a kérdést. Én csak annyit tennék hozzá, hogy bár UFO-t sokan, sok helyen LÁTTAK, az emberi szem rendkívül könnyen becsapható. Még az enyém is, pedig szkeptikus vagyok a javából. Hogy csak egy példát említsek, amikor a házam tetején dolgoztak az ácsok, s én adogattam a léceket felfelé, egyszer csak valami fényes ezüstszínű, ovális korongot láttam az égen, valami eszméletlen sebességgel repülni. És ha néhány másodpercen belül nem repült volna sötét háttér elé, biz'isten sohasem jövök rá, hogy mindössze egy darab ökörnyál csillog a napfényben, s mivel alig pár méterre a földtől repült, azért tűnt olyan iszonyatos gyorsnak.
2013. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
# 15/21 Teljesen igazad van !
2013. ápr. 14. 02:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!