Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A szakértő sem zárta ki, hogy...

A szakértő sem zárta ki, hogy UFO-t láthattak tegnap este Nyékládháza közelében. Melyik faj volt az?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 10. 11:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
És az a fő baj,hogy ez egy Földönbelüli faj volt,aki itt ólálkodik a gyakorikérdesek.hu oldalon.D
2013. ápr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Én nagyon okos vagyok.


Szerintem nem földönkívüli.


Ennyi.

2013. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A paranormal.hu oldalon a kedvenc részem a forrás. Ott is az, amikor az ittvannak.hu szerepel forrásként.

Én, mint valamelyest sajtó körül sertepertélő a forrás fogalmáról egészen mást tanultam.

2013. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Mé', mit hivatkozzon? A Nature-ben nem írnak UFO-król. :P :D
2013. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Komolyan kezdem azt hinni, hogy a parafos.hu fizet a GYIK-nak azért, hogy linkelhessék a fos cikkjeiket némi plusz nézettség reményében.
2013. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Dalek Traak ***** válasza:

Hé várjunk csak, ezt tegnapelőtt írta ki valaki az oldalra. Meg is van: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4214..

Ha már kitették a parafosra, akkor engem is megemlíthettek volna, mert én is egy UFO szakértő vagyok.

2013. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem zarándokoljunk,most már irány Nyékládháza!

Ki szervezi meg a magyarországi földönkívüli turizmust?

2013. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Wadmalac ***** válasza:
Pista bácsi ma elég másnaposnak látszik. Az orvos haverom látta és szerinte nem kizárt hogy tegnap ivott. Most mondjátok meg nekem, sör volt, bor vagy pálinka is?
2013. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"a leírás nagy vonalakban ráillik az egyik ismert ufó objektum típusára"

-azt a büdösqrvaéletbe!!!

2013. ápr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!