Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Milyen új dolog vált ismerté...

Milyen új dolog vált ismerté az 51-es körzettel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Aki volt ezen a nagysikerű előadáson Las Vegasban, az elmondaná, hogy milyen úój dolgot mondtak el róla ? esetleg kihámoztál valamit a cikkből ? HA voltál oszd meg velünk légyszíves ! :-)


[link]


2013. ápr. 10. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem itt a felhasználok 90%-a volt én sajna lemaradtam eme nemes eseményröl.
2013. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kibővítették!
2013. ápr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
80%

Eszembe jutott Bob Lazar. A nyolcvanas években ő beszélt hasonló dolgokról, ő is azt állította, hogy az 51-esen belül "Dreamland"-ben dolgozott az antrigrav technológián és több csészealjat is látott ott.

Persze ebből is "kacsa-sztori" lett, bizonyítottan kormányszintről ellehetetlenítették az emberkét, még egy kupac bírósági pert is a nyakába varrtak. Sosem derült ki, mi igaz az egészből, az, hogy valóban ott dolgozott a bázison, az USA adóhivatalának dokumentált jövedelemadó-adataiból derült ki, minden más adat "eltűnt", előző munkahelyének adatai is eltűntek, a JPL-nél letagadták, hogy ott dolgozott, aztán egy riporter megtalálta a nevét a portai beléptető jegyzőkönyvben, akkor pironkodva elismerték, hogy jó, akkor mégis.

Hogy ennek valóban van-e köze az UFO-khoz, az kérdéses. Mindenestre megmutatja, hogy ha az USA nemzetbiztonsági okoból el akar tüntetni valamit, az el is tűnik.

2013. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Az 51-es körzetről az derült ki, hogy még mindig AKTÍV, és nagyon elzárt, 2-3 km-es körzetbe senkit sem engednek be.

NAgyon nagy a valószínűsége, hogy UFO-k vannak a bazi nagy hangárakban, mert sok furcsa, nagyon gyors tárgyat észleltek a körzet körül.


(de ha többet akarsz tudni, akkor a HISTORY csatornán megy az UFO-vadászok című műsor.)

2013. ápr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
51%

A CIA nagyon ért a dezinformációhoz. Lehet, hogy tényleg van ott valami, ami a jelen ismert földi technikánál fényévekkel fejlettebb, de az egész földönkívülis UFO-körítést ők találták ki hozzá. Lehet, hogy hidegháborús-szovjet-megfélemlítős humbug, ami olyan lavinát indított, hogy nem lehet leállítani anélkül, hogy megmondanák az igazat.

Még az sem kizárt, hogy az egész 51-es körzet nem más mint jól felépített figyelem-elterelés és a lényeg, a nagy titok állatira nem is ott van.

Az is lehet, hogy az összes nagy horderejű, aztán önmagát lejárató UFO-bejelentés szándékos titkosszolgálati fedőkampány.

Ilyen mértékű ködösítés mögött valaminek lennie kell. Hogy konkrétan mi, arra az idegenek egy csak a bizonyítatlan teóriákból.

2013. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy az 51-es körzet valamilyen

megtévesztésként szolgál!

Bár ez nem mindig lehetett így.

Bob L. része lehetett az egész "projectnek"

gyanút ébreszt, hogy az ilyen jellegű esetek 90%-ába

milyen komolyan is veszik, a titok tartást,

Fenyegetőzés, és így tovább..!

Ez arra engedhet következtetni, hogy igen is támogatják

az 51-es elterelést!

2013. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

öcsém én nem voltam ott de egyszer láttam egy dokumentumfilmet az 51-es körzetről olyanokat mondtak hogy beszartam és a végén hozzá tették hogy a történtek csupán 5%-át mutathatták be.........


amit linkelték ott azt írták hogy:Képzelj el bármit, de tényleg bármit és a Lockheed Martin megvalósítja"

na ez tudom mire céloz : A TR-3B-re

[link]

2013. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!