Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elítélendő dolog, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő dolog, ha egy kapcsolatban férfi létemre "nő" akarok lenni? Látens meleg vagyok esetleg? Találok ilyen párt magamnak?

Figyelt kérdés
Nők érdekelnek, de eléggé nőies gondolkodású vagyok sajnos, tehát szeretem, ha nő udvarol, nő irányít, biztonságban vagyok a nő mellett stb stb., tehát "nő" szeretnék lenni egy kapcsolatban. De sajnos eddig ilyen nő nem volt még aki ilyen pasit szeretne, nem tudom találok-e párt így magamnak valaha, már 28 éves vagyok, de szinte nem is volt még barátnőm :(
2013. febr. 16. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Én nem ítélem el, de így tényleg nem lesz könnyű nőt találnod magadnak. Azért próbálkozzál, ne add fel.
2013. febr. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%

Meleg akkor lennél ha férfiakhoz vonzódnál és pont.


1. "ha a nő udvarol" Hááááát ilyen nagyon nehezen találsz (egy motoros/kamionos sörözőben nagyobb eséllyel)

2. "nő irányít" Nehéz kimondani, de javarészt ők irányítanak, és nem az orrunknál, hanem egy picivel lentebbi testrészünknél fogva vezetnek....

3. "biztonságban vagyok a nő mellett" Ezt még nehezebb kimondani, de mindannyian ezt akarjuk.


Az udvarlást neked kell elkezdened, azt ne várd, hogy a nő odamenjen hozzád, mert olyan nem lesz, vagy csak nagyon kis eséllyel, ami majdnem 0.

2013. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Én sem szeretem a nagymenő, autokrata alfahímeket, de ez nekem is túlzás lenne.
2013. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
En ilyen beallitottsagu pasit szeretnek. Az ritkabb mint az elfogado no :))
2013. febr. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

meleg akkor lennél, ha a pasik tetszenének...


"1. "ha a nő udvarol" Hááááát ilyen nagyon nehezen találsz (egy motoros/kamionos sörözőben nagyobb eséllyel) " büdös életben nem jártam kamionos/motoros sörözőben, nőies nő vagyok, mégis én udvarolok és én vagyok a vezető a kapcsolataimban


"Az udvarlást neked kell elkezdened, azt ne várd, hogy a nő odamenjen hozzád, mert olyan nem lesz, vagy csak nagyon kis eséllyel, ami majdnem 0." ha akar az ember valamit/valakit, azért tenni kell, ha tetszik a pasi, akkor randira hívom, ettől nem vagyok kevésbé nő - arról nem is beszélve, hogy egy felelősségteljesebb, esetleg vezető beosztásban lévő (ez nem én vagyok), iskolázottabb nő nagyobb eséllyel rendelkezik olyan egészséges önbizalommal, hogy akár egy fiatalabb pasinak is udvaroljon ;)

2013. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anizotropikus ***** válasza:
77%

Semmi gáz, nősül meg és megkapod amire vártál.

Minden gúny nélkül írom!

Baráti körömben szinte minden nő uralkodik a párján.

2013. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Az nem elítélendő, ha ilyen vagy, de az rettentő gáz, hogy ezt a passzív, irányításra vágyó típust azonosítod a női nemmel...
2013. szept. 2. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Én meg olyan nőt keresek aki nem akar férfiként viselkedni.De tényleg nősülj meg azt megtudod.
2013. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
11%
Nem, nem elítélendő, bár sokan elítélik. Arra gondoltál már, hogy ha meleg nem is, de transznemű lehetsz? Ha transznemű nő nem is, de androgün? Én is az vagyok, velem pont fordított a helyzet. Nem mondom hogy feltétlenül ez az oka, de köze lehet hozzá. És nem, nem minden nő akar irányító szerepet, sőt nagyon kevesen akarják! Az irányításnak több formája van, az hogy "nősülj meg és megtudod" nem ugyanezt jelenti. Ez a fajta befolyásolhatóság amire Kérdező gondol pedig igenis a női nem jellemzője, feminizmus ide vagy oda. Ezt én mondom, 17/l(ag.)
2013. nov. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
ez a te jellemződ, kedves 17/L, nem az egész női nemé... nincs vele semmi baj, de ne általánosíts.
2013. nov. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!