Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek az őrangyaloknak...

Szerintetek az őrangyaloknak van-e nemük, és ha igen szerintetek van-e valami rendszer hogy fiúnak-fiú és lánynak-lány őrangyala van-e? Vagy ez változó szerintetek?

Figyelt kérdés
(Előre is kérem akik nem képesek szalonképes válaszokat adni, ne is pazarolják itt az idejüket)
2010. máj. 26. 21:50
1 2
 1/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

A lelkek "nemtelenek", de mivel felvehetnek bármilyen alakot, valamelyiket preferálják. Az emberek ill. a lelkek vezetői és egyéb segítői tehát olyan alakban jelennek meg, amilyenben akarnak.

Nincs ilyen, hogy személyes őrangyal, tehát a keresett rendszer sincs.

2010. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az angyaloknak tényleg nincsen nemük, de őrangyala mindenkinek van.
2010. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam. De szerintem sincs túl sok értelme annak, hogy nemük legyen. Ők nem így szaporodnak. :)
2010. máj. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

asszexuálisak,mint egy játékbaba! :D

amúgy meg megjelenhetnek férfiként,vagy nőként is..de nincs szaporítószervük,mivel nem evilágiak anyagi testük sincs,kb mint egy kép,ami mozog.. :D

2010. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Az őrangyaloknak nincs nemük, így nem számít, hogy fiú vagy-e vagy lány. Azonban azt tudni kell, hogy nincs annyi angyal, mint ahány lélek/ember a Földön, így egy angyal több embert is "őriz".
2010. máj. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az angyaloknak nincs fizikai valójuk, így nemük sem lehet. Pusztán csak lelkek, semmi több. Egyszerű hittan.
2010. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De mi volna ha képesek lennének fizikailag is megjelenni, vajon az angyalok hogy jelennének meg előttetek szerintetek? Mert okés, hogy nincs szaporítószervük meg ilyenek, de külsőleg akkoris hasonlítaniuk kell férfira vagy nőre. A bibliában is nem egyszer jelentek meg angyalok és akkor sem lélekként. Valamint annak is valami alapja kell legyen, hogy az angyalokat gyertyatartóként vagy egyéb tárgy formájában emberi alakban jelenítik meg. A kérdésem lényege tehát az lenne ha választhatnátok h az angyalotok valamilyen neműként jelenjen meg előttetek, veletek azonos, vagy különböző neműt szeretnétek inkább?
2010. máj. 30. 17:15
 8/12 anonim ***** válasza:
én spec. más neműt, de egyébként igen, megjelennek emberi alakban, csak nemi szervük nincs.
2010. máj. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A kislányomnak pár hete jelent meg egy angyal.Alvásból ébredt fel délután.Tudni kell hozzá,hogy apósom elötte napon halt meg.A kislány aludt,s mikor felébredt elkezdett nekem beszélni,hogy mihál,nem értettem többször is rákérdeztem én is ,apja is de mindig csak azt hajtogatta,hogy mihál.Akkor én már gondoltam,hogy angyal lehetett,és kérdeztem tőle,hogy hol látta,azt mondta,hogy az ajtóban,kérdem,és mit csinál?erre ő ugrál.Szerintem repkedett,megnéztem a neten és van miháel nevű őrangyal,aki jön segíteni ha családi tragédia van segít feldolgozni,vagy ilyesmi.Egyébként kettő éves a kislány.
2010. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nekem anyuék mesélték, hogy kiskoromban, 3 éves körül lehettem, szépen ecseteltem anyuéknak, hogy engem azért küldtek le a Földre, mert nem szerettem Istent, és leküldött, hogy megszeressem, és az angyalbarátaim ott vannak fent. És el is hiszem, hogy ezt mondtam, és tényleg ez miatt vagyok itt. Amúgy nekem álmaimban van az, hogy 2 ember mindig velem van. Nem szólnak hozzám, nem beszélgetünk, de ha álmomban bajba kerülök, mindig ők védenek meg. Egy lány és egy fiú. Én hiszem, hogy ők az őrangyalaim :)
2010. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!