Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van valamilyen rendszer az...

Van valamilyen rendszer az idegen fajokra, ahol a nevük és a külsejük is megtalálható?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na igen, 404 videófelvételei meg a paranormál.hu cikkek nagyon meggyőzőek.

Akkor csak annyit kérdeznék: Hol volt a nagy garral beharangozott reptoid-krixkraxi-lumbulábi megszállás tavaly decemberben? Na, na?

2013. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Jézus :) ***** válasza:

Kedves Diator,


egy szóval sem mondtam, hogy nem létezik más civilizáció kint valahol az univerzumban. De, hogy több idegen eredetű faj élne a földön, az nekem sok.Nem hiszem, hogy ha lenne is, már rég ne nyomta volna fel valaki a netre. Ilyen nincs. A videomegosztók meg televannak fake videókkal. Olyanokkal amiket 3d max és after effects segítségével fél óra alatt összedobok. Ezek nem bizonyítékok. Természetesen nem akarlak megbántani, szíved joga, hogy higgy amiben akarsz.

2013. ápr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem bántottál meg!


Örülök hogy érdekelnek ezek a dolgok. Tudom nehéz elhinni, néha nekem is!


de talán eljön az idő amikor min látni fogjuk ezeket a messzi lényeket!

2013. ápr. 25. 09:22
 14/15 anonim ***** válasza:
404 hivatalosan is energia / természetgyógyász vagy csak stikában űzi a szakmát ?
2013. ápr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ÚRISTEN!


diator szerintem te túl sok sci-fit néztél! Én nem hiszem, hogy a földönkívüliek sokat foglalkoznának a földdel, de ha mégis akkor biztos nem úgy, hogy beépülnek és eljátszák a hétköznapi embert! Tegyük fel hogy itt vannak- minek akarnának foglalkozni velünk? Ha kellene valami akkor elvennék. Ha netán nem kell nekik semmi csak kíváncsiak akkor meg nincs szükségük beépülésre mivel nyílván néhány kamera elég lenne a cél eléréséhez. Ha netán irányítanának minket akkor meg egyszerűen nem is akarom megismerni őket mivel akkor nyilván igazi patkányok!


Nehogy félreérts! Én nagyon is hiszek a földönkívüliekben és a nagy számok törvényében. Hiszem hogy képesek ide utazni és hiszem hogy jártak már itt csak azt nem hiszem el amit te állítasz. Még azt a bázisok az óceánokban lehetségesnek tartom de ennyi ösz-visz. Na de akkor haladjunk tovább.


Jézus


Bár lehet nem ez volt a szándékot, de az írásodból mintha azt látnám, hogy eléggé ellenszenves lennél a dologhoz.(Ha netán nem így lenne akkor sorry)

A bizonyítékok kézen fekvőek még ha nem is olyan szenszációsak mint ahogy azt sokan szeretnék.

Bizonyítékok:


1.A nagy számok törvénye szerint nagyobb eséllyel fúródik bele a válladba egy űrből jött kavics pontosan a születésnapodon minthogy ne létezzenek INTELIGENS élőlények rajtunk kívül.


2.A távcsöveink már több olyan bolygót is találtak ahol képesek lennénk mi emberek élni. Mind a víz és a hőmérséklet is megfelelő ezeken a bolygókon. (levegőt mi magunk is tudunk csinálni)


3.Találtunk már szerves organizmusokat illetve baktériumokat és egysejtűeket a Marson illetve néhány földbe csapódó meteoritban is. Igaz egy kis baktérium vagy egysejtű nem ér fel egy földönkívűli inteligens egyeddel DE ne feledjük hogy mi is ilyen egysejtűkből jöttünk létre! Mi emberek 200 ezer éve vagyunk a bolygón. 200 ezer év elegendő volt, hogy ilyen magas szintre jussunk holott az univerzum 14 milliárd éves a föld meg 4 milliárd éves. Ezzel csak arra akarok célozni hogy más bolygók hamarabb jöttek létre és ott több ideje volt egy inteligens faj kialakulásához. Nekünk 200 ezer év adatott meg, nekik meg akár több milliárd év is.


Viszont nagyon fontosnak érzem elmondani, hogy ha egy bolygón adottak a feltételek az még nem azt jelenti, hogy emberrel felérő lények is kialakulhatnak.Ateista vagyok így ezzel nem azt akarom mondani, hogy csak mi lehetünk ilyen tökéletesek hanem azt akartam mondani, hogy ott a fejlődés le is korlátozódhatott. pl.: a dinoszauruszok...ezek a lényeg 165 millió éven át voltak honosak a földünkön DE nem volt köztük olyan akik felértek volna az emberekkel. Hogy miért nem? Mert az evolúció nem így alakult ki náluk. Bár mi még ugyan ehet az evolúcióhoz tartozunk, de mi is csak azért vagyunk olyanok amilyenek mert nem volt más választásunk! Nekünk az életben maradáshoz az agyunk fejlődött ki jobban. A dinoszauruszok ezzel ellentétben inkább a testméretüket "fejlesztették". Megvolt a tökéletes táplálék láncuk és nem igényeltek változásokra mivel nem fenyegette őket semmi. pl. a krokodil...ő az elmúlt néhány millió évben nem változott mivel jelenlegi testfelépítése teljesen alkalmazkodott. Azaz nem igényel további változásokat!


Én csak ennyit akartam közölni. Ha netán valamit rosszul fogalmaztam meg akkor bocsi (nehéz ilyen sok szöveget vissza olvasni)

2013. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!