Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaza van David Ickenek, hogy...

Igaza van David Ickenek, hogy a Reptíliánok irányítják a hálót? (videoval)!

2013. máj. 9. 21:50
1 2 3 4 5
 11/42 lencsefőzelék ***** válasza:

10-es:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2745..

12-es hsz :D


De itt is szó van a chitaurikról:

[link]

2013. máj. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:

Addig bírtam ezt a sületlenség- és ködhalmazt, hogy 2+2=5.

Ez hülye!

2013. máj. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
30%
Ez már lefutott téma... Icke csak egy pénzéhes csaló, de mindegy, nem magyarázom, mert a hülyéknek nem lehet...
2013. máj. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
32%

Az egészben a legszebb, hogy pár év múlva már senki sem fogja tudni, hogy ki is az a David Icke, ugyanúgy lecseng majd ez a reptoidos téma, mint minden más buta szenzáció. A kérdezőhöz meg P. Warriorhoz hasonló nyomorultak meg majd szépen ráharapnak a következő paranoid szélhámos felkapott videóira meg könyveire, ahogy az annak a rendje.


A háttérhatalmat simán el tudom képzelni, de aki négydimenziós alakváltó hüllőlényekben hisz, az egyszerűen ostoba.

2013. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
93%

Az a legnagyobb baj, hogy általánosságban elmondható, hogy gyk-n, meg úgy a világban is alacsony az értelmi szinvonal.

Ki is fejteném...

Legtöbbetek nem lát dolgokat reálisan. Itt most nem az a lényeg, hogy hüllők, földönkívüliek, emberek, vagy simán a rosszul felépített rendszer az, ami a civilizációnkat a rossz írányba tereli. Ez nem lényeges, ami a lényeg az, az lenne, hogy valami teszi ezt. A vak is látja, hogy valami nem jól megy a világban. Icke a problémát jól látja, csak bele akar magyarázni olyan dolgokat, amiben egyszerüen nem lehet biztos, feltételezésekbe bocsájtkozik, sőt, azokat a feltételezéseket tényként akarja elő adni. És ez a baj. Nevetségessé teszi a tényeket.

Ti pedig nem a tényeket fogjátok meg belőle, hanem a feltételezéseket ragadjátok ki, majd azon lovagoltok.

A világ valós problémákkal küzd, valóban brutális az, amit az emberiség folytat, vallási, ideológiai háborukat vív, értelmetlenül. Ez lenne a lényeg, nem az, hogy ki csinálja, meg miért...

Icke beszél az ellenség gyártásról, miközben ő is ezt csinálja. Fel vázol egy ellenség képet, mikor semmi értelme!!!

Beszél itt hülye hüllőkről, meg holdról, meg mittudom én miről, és ebbe az agyatlan hiszékeny ember úgy beletudja magát élni, hogy elkezdi itt GYK-n is ontani a baromságot, erre rá kontrázik a másik véglet, a droid aki tényként kezel mindent, amit eddig tanult, tapasztalt, tudni vél a világról, és magas lóról leoltja.

Csináltok egy értelmetlen forum háborut a semmiről, miközben 2 szó nem esik a lényegről, hogy a világunk szarban van.

Szégyelhetnétek magatokat mind annyian, mert egytől egyig okosnak akarjátok beállítani magatokat, meg tényként próbáltok közölni, olyan dolgokat, amik maximum csak érinthetik az igazságot. És próbáljátok egymást győzködni a saját igazatokról, miközben az objektivitást teljesen nélkülözitek...

Veszekedtek a semmin, minden áldott nap eljátszátok ugyan azt a csatát, mintha az előzőnek lett volna bármi eredménye is. Olyanok vagytok, mint azok, akik süketek is, meg vakok is. Csak rizsáztok, de hallani nem hallotok, látni nem láttok, de beszéltek bele a nagy világba!

Jobb lenne, ha azt az időt, amit itt eltöltötök, inkább a családotokkal töltenétek el, mert ennek úgy sincs semmi értelme.

2013. máj. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

#15: zöld kezet kaptál tőlem, mert legalább más állásponton vagy, mint az átlag, és kulturáltan le is írtad. Ennek ellenére azonban te is egy ugyanolyan, harmadik véglet tagja vagy: annak, amelyik úgy érzi magát, mint Neo a Mátrix 1 elején, aki azt hiszi, ráébredt a való világ működésére, és mindenkinél magasabb lóról beszél, mert az övé az egyetlen objektív vélemény. Aki nem ért egyet veled, az rögtön agyhalott zombi, programozott droid, aki papagájként ismételi azt, amit hall. Főleg az, aki esetleg még tanultabb is nálad.

Én most nem arról beszélek, hogy kinek van igaza (Icke persze egy majom, az nem kérdés), hanem arra próbálok rámutatni, hogy a te nézőpontod is pontosan olyan elfogult és szubjektív, mint bárki másé.

2013. máj. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
0%

Ez a szemfelnyitogatos téma amit Icke csinál egy üzleti vállalkozás, ebből él.


A sok droid persze vevő erre mert Icke azzal kábítja őket, hogy ők beavatottak a titokba és ez simogatja az egójukat, meg feldobja a sikertelen, unalmas kis életüket.

Ismerek egy ilyen nagy Icke fant, érdekes módon ő az élet minden területén sikertelen: munkanélküli,nincs barátnője,barátai is alig vannak stb.

2013. máj. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Nem akartam fellengzősnek tünni, vagy nagy arcunak, egyszerüen csak kijött ez belőlem... Már hetek óta figyelem, hogy miféle "párpeszéd" szokott itt folyni, és sajnos ez az igazság. Nem tartom magam okosabbnak, vagy felvilágosultabbnak magam másnál, sőt. Ha tudnád mennyi hibám van, és mennyi problémával küzdök nap, mint nap és látván, hogy mindet én okozom.... :D Szóval nem akartam magas lóról dumálni, ez most így jött össze :S

A stílus kellet most sajnos, mert még így sem fog átmenni az üzenet legtöbbjüknek, ugyan úgy fogják folytatni ezt a fröcsögést...

2013. máj. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Itt is van a 17es rögtön, aki elmondja, hogy az egész baromság, mert:


1, A szerző ebből él.

2, Van egy haverja, aki szereti, és az sötét.


Tehát az egész baromság. :))) Erre gondoltam, amikor azt mondtam, hogy az itteni forumozok rendkívül hiányában vannak az objektivitásnak...

2013. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

#18: ez esetben kérlek, nézd el nekem is a #16-os válaszomban használt stílust, és köszi a korrekt választ :)


Azzal, hogy teljesen ostoba és felesleges a fröcsögés, ami itt megy, egyetértek. Viszont szórakoztató is tud lenni :)

2013. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!