Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaza van David Ickenek, hogy...

Igaza van David Ickenek, hogy a Reptíliánok irányítják a hálót? (videoval)!

2013. máj. 9. 21:50
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
47%

# 14


Icke már a 1990-es évek óta ismert személyiség, ezen is látszik, hogy a magadfajta ítélkezők mennyire tájékozottak. Megint csak az okoskodás.

Amúgy a reptoidos téma már több tíz ezer éve fenn áll, miből gondolod, hogy pár éven belül fog lecsengeni? Ráadásul úgy, hogy több bizonyíték van rá, mint amennyi cáfolat. Vagy neked egy gyerekes szintű "nem létezik, mert hülyeség, és hülye vagy" csúfolódás cáfolatnak számít?

2013. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
25%

Részlet az egyik 1994-es beszédéből (Amikor te még meg se születtél, barátom)


http://www.youtube.com/watch?v=VC0hJEY8jrc

2013. máj. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
41%

Pici, ezek nem videók csak szövegek, amik alá véletlenszerűen képeket vetítenek.


Megnéztem David Icke honlapját, azt csak nem az ellenségei terjesztik róla.

Kevesebb a tartalom, mint a reklámok.

Kevesebb a szöveg, a mondanivaló, mint a kép és az embeddelt videó mégtöbb képpel, nyálas háttérzenével, linkek cikkekre mégtöbb videóval, reklámmal, képpel, háttérzenével és csavart filozófiai eszmefuttatásokkal, hogy az ember lehetőleg ne is tudja követni a mondatot (bár ez a magyar fordítás hibája is).


Ez egy üzlet, és te ingyen reklámozol egy terméket.

2013. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
69%

#21-22: Barátom, képzeld, olvastam David Ickéről és -től, és tisztában vagyok vele, hogy mikor találta ki ezt az egészet. Ám én arról beszéltem, hogy az utóbbi időben vált >felkapottá< a sok marhaság, amit ír/mond. És ez az a szenzáció, ami törvényszerűen lecseng és elfelejtődik, átadva a helyét a következőnek.


> több bizonyíték van rá, mint amennyi cáfolat


Bizonyíték. A négydimenziós hüllőlényekre. Aha.


>Vagy neked egy gyerekes szintű "nem létezik, mert hülyeség, és hülye vagy" csúfolódás cáfolatnak számít?


Neked néhány gagyi youtube-videó, ami alá ráadásul a Requiem egy álomért zenéjét teszik be, bizonyítéknak számít? És neked a gyerekes "más a véleményed, tehát agymosott, programozott zombi-birka-droid vagy" érvelés helytálló? Attól még, hogy egy karizmatikus bácsi látszólag okos dolgokat mond hatásos zene kíséretében, még nem lesz automatikusan igaza, barátom. A reptoidos témát nem is szükséges cáfolni, mert annyira bagatell, annyira nem kötődik semmi valóshoz, annyira igazolhatatlan, hogy gyakorlatilag nincs benne olyan tartalom, amit egyáltalán értékelni lehetne. Bizonyítékot eddig még sem te, sem egyik társad nem csatolt.


>Amikor te még meg se születtél, barátom.


Rosszul tippeltél, barátom ;)


Ui.: még egyszer kielemel, hátha elkerülte a figyelmedet: nem a "háttérhatalom" jelenlétét tagadom, nem mondom azt, hogy minden rendben van a világgal. Ickének is vannak érthető, korrekt gondolatai. Én itt és most a reptoid elméletről beszélek.

2013. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
64%

+ Hab a tortán, hogy David Icke nem ajánl semmilyen megoldást az általa felvetett problémákra.

(Csak azt, hogy terjesszétek az igéjét.)

Már két évtizede ezt csinálja.


Az egésznek a LEGképmutatóbb része, hogy a lakosság nagyobbik része pedig már amúgy is hisz valamilyen összeesküvéselméletben, ami rejtett hatalmi összefonódásokra vonatkozik, ennek ellenére még mindig úgy tesz Icke és a hívők, mintha ők lennének a szűk, elnyomott kisebbség.

Ehhez képest tényleg elenyésző vétek, hogy még pénzt is keres vele.

2013. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 lencsefőzelék ***** válasza:

Ezt tegnap elfelejtettem:

Secret Space 2 - 1 (magyar felirattal)

http://www.youtube.com/watch?v=QjFQ8JYVqvs

A többi rész innen elérhető:

http://www.youtube.com/user/Golopikhtius


Külön kiemelek két részt:

http://www.youtube.com/watch?v=hjBTbj2Es-o

8:50-nél:

A hindu legendák hemzsegnek a csillagistenektől, akik képesek az alakváltásra.

http://www.youtube.com/watch?v=Qp41mbAk_9Q

6:00-nál:

Ádám és Éva történetének helyes átirata: az emberiséget becsapta egy alakváltó hüllő teremtmény.



Az Emberi Faj Titkolt Történelme (english! with hungarian subtitles)

http://www.youtube.com/watch?v=y47sh_iXpik

38:22-nél: vagy embert hüllő fejjel

2013. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
35%

Köszönöm "lencsefőzelék"-nek a videókat!

Peaceful Warrior-nak is teljes mértékben igazat adok. Lehet, hogy az embereknek a nagy része hihetetlennek tartja ezt az egész hüllőtémát, de kellő nyitottsággal és sok energiabefektetéssel meg lehet tudni a dolgokat.

Az is lehet, hogy David Icke ebből pénzt csinál, de ha valaki az igazságot árulja pénzért, akkor az nálam simán belefér.

Ha már ez szóba került, akkor hozzáteszem még, hogy ezzel az erővel azt is lehetne mondani, hogy a világon minden egyes ember szélhámos, aki könyvet, könyveket ír, és/vagy videókat ad ki! Hiszen miért csinálja, ha nem az eladásért, amelyből majd bevétel is származik.

Én a magam részéről sokkal inkább hiszek Icke-nek, mint azoknak, akik itt mindent tagadnak, meg hülyéznek és gúnyolódnak össze-vissza! Ő azért csak okosabb ember náluk, nem? Tagadni azt én is tudok, nem nagy dolog! Van egy olyan mondás, hogy az igazság az sok esetben fájdalmas.

Be kell látni, hogy az emberiség történelme tele van rejtélyes dolgokkal, furcsa lényekkel, kezdve a vallásoktól, mitológiáktól, régészeti leleteken, írásos emlékeken keresztül az elveszett civilizációk egész soráig. És még nem is beszéltem a Naprendszer rejtélyeiről, meg az érzékfeletti világokról, és a többi rejtélyes dologról, jelenségről. Sajnos az emberek hajlamosak arra, hogy ha valamit nem értenek, vagy pedig nem észlelnek, nem tapasztaltak meg, akkor ezekről a dolgokról azt hiszik, hogy nem is léteznek. Ez egy óriási nagy hiba! Szemléletet kellene váltani, és a tagadóknak is legalább semlegesnek kellene lenniük.

2013. máj. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Tehát ez az egész messze nem Icke kreálmánya, ezt is le akartam még írni.
2013. máj. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 lencsefőzelék ***** válasza:

Így van, 27-es, van egy olyan mondás (Elvis Presley-é), hogy "Az igazság napfény. Eltakarhatod a szemed elől, de attól az még ott marad."


Meg egy olyan is, hogy:

"A világegyetemben nincsenek nagy rejtélyek, csupán a mi ismereteinkben vannak nagy hézagok."

Dr. Edgar Mitchell

2013. máj. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Nevetséges, hogy a hozzászólásom után még mindig voltak akik a témát Icke személyével próbálták megcáfolni :D:DD
2013. máj. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!