Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaza van David Ickenek, hogy...

Igaza van David Ickenek, hogy a Reptíliánok irányítják a hálót? (videoval)!

2013. máj. 9. 21:50
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Végre, vannak itt azért normális hozzáállású emberek is, gondolok itt Stilness-re, meg még egy-két emberre. Stilness megtette helyettem azt a szívességet, hogy leírt sok mindent, amire én is gondolok az itteni hozzászólók nagy részének a viselkedésével kapcsolatban.

Szerintem Icke-nek van egy olyan fajta stílusa, ami sokaknak nem szimpatikus, és amellett, hogy tartalmilag nem fogadják el enyhén szólva, még a "formával" is bajuk van.

Én viszont úgy gondolom, hogy a nagy része mindenképpen igaz ennek az egésznek, amiket mond és amikben hisz. Még egyszer leírom, hogy ezeket a dolgokat messze nem ő "találta ki" először! Az emberek még egyszerűen nincsenek megérve a mélyebb igazságok és összefüggések befogadására, ezek pedig eleve elvont témák. Tehát az vesse Icke-re az első követ, aki tud legalább egy olyan mélységű érvet hozni ellene, illetve a korrigálására. Ő mindenképpen vette a fáradtságot, időt, energiát, és megpróbált utánajárni a dolgoknak.

Az, hogy honnan származik a rossz, a gonosz, az egy külön téma is lehetne, és valószínűleg sokan vitatkoztak már erről itt ezen az oldalon is. Én is egyetértek azzal, hogy ez végülis az egóból származik, de ugyanakkor látni kell azt is, hogy vannak az érzékfeletti világok, síkok, dimenziók, és ott rengeteg negatív lény is él. Mi jelenleg itt vagyunk a fizikai világban, de az egónkból származó negatív dolgokra, érzelmekre, gondolatokra és tettekre számtalan ottani, tehát érzékfeletti, túlvilági lény is reagál, sőt "rezonál". Én úgy gondolom, hogy az ilyen egóból származó rossz dolgokkal be lehet őket vonzani, és ezáltal egyfajta ördögi körként megy tovább az egész. Nekünk az a dolgunk, hogy fejlődjünk, és mindez az ellentétek, vagy látszólagos ellentétek küzdelme által történik nagyon hosszú időn, számtalan fizikai életen keresztül.

Mindemellett nagy kérdés az is, hogy a szabad akarat törvénye által mégis meddig mehet ez az egész? Látjuk azt, hogy ez a világ olyan, mintha már évezredek óta a gonosz irányítaná, mintha egész hierarchiája lenne a rossz lényeknek, akik kényük-kedvük szerint "garázdálkodhatnak", a miénk mellett a világegyetem ki tudja, hogy hány bolygója felett. Viszont itt ellentmondásba ütközik az ember, mert ugye, két Isten az nem létezik. Aztán nagy kérdés az is, hogy ezekre a negatív entitásokra vajon nem vonatkozik-e a karma törvénye? Valahogy olyan benyomást keltenek, mintha nekik állandóan az lenne a feladatuk, hogy a jó ellen küzdjenek, romboljanak, mintha ez a "szerep" lenne nekik kiosztva valamiért. Sőt, ők nem mások, mint a bukott lényeknek a serege, ha lehet így fogalmazni. De egy "jó" Isten nem bízhatta meg őket ezzel, legalábbis a logika ezt mondatja az emberrel! Vagy pedig ők is egyfajta istenek, vagy félistenek, akik időnként leszületnek a Földre is? Akár hüllőszerűekként, akár másfajta lényekként. Bonyolult dolgok ezek, és el is kalandoztam, de ha ezekre a nagy kérdésekre megtudnánk a biztos válaszokat, akkor eljutnánk a végső igazságokhoz is. Sokan eleve azért nem hisznek sem Istenben, sem pedig általában véve ezekben a dolgokban, mert a Földön annyi a szenvedés, hogy nem képesek minderre logikus magyarázatot adni, és ehelyett teljesen jogosan azt kérdezik: ha van Isten, akkor miért engedi meg mindezt? Hogyan fajulhatott idáig az emberiség?

Most már magának a bolygónak a létezése is veszélyben van. Én azt mondom, hogy nagyon igaz az a már idézett mondás, amely így hangzik: "A világegyetemben nincsenek nagy rejtélyek, csupán a mi ismereteinkben vannak nagy hézagok." Ez szerintem hatalmas nagy igazság, és ezeket a hézagokat kellene valahogy befoltozni.

2013. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
igaz.Bár tagathatatlan hogy kicsitt "használatba vette" mások munkáját is.
2014. márc. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!