Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett az a ide-oda...

Mi lehetett az a ide-oda mozgó pont az égen?

Figyelt kérdés

Kb 1 évvel ezelőtt hajnalban felébredtem és mivel az ágyam az ablak mellett van elkezdtem a csillagokat bámulni.

Aztán feltűnt egy fénylő pont ami először szabályosan egy egyenes mentén haladt, gondoltam,hogy egy repülő.

Aztán elkezdet ide-oda cikázni nem hittem a szememnek. Néztem tovább és aztán visszafele kezdett haladni mint ha megfordult volna. Aztán egyre kisebb lett az a fénylő pont végül eltűnt a horizontról.

Azóta agyalok rajta,hogy vajon mi lehetett. Tuti nem álmodtam direkt le is írtam egy lapra hajnalban,h "Jól láttad" ,h meggyőződjek arról,hogy nem álom volt.

Szerintetek mi lehetett?


2013. jún. 18. 23:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
űrszonda ?
2013. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azok nem egyenletesen haladnak?
2013. jún. 18. 23:53
 3/15 anonim válasza:
Teljes mértékben ufó..
2013. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy poloskoid volt.
2013. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

alvásparalízis? :D

nekem egyszer volt hasonló, kimásztam az ágyamból és néztem az ablakot, olyan volt, mintha a hajnali, színesedő égen sok-sok fehér pont mozgott volna, aztán pirosas-bordó kacskaringók, cérnavékony indák tekeregtek.

utólag elmesélte a tesóm (aki szintén a szobában aludt), hogy hajnalban tényleg talpra ugrottam, de ő nem látott semmit, felteszem, alvajártam, félig ébren voltam, érzékeltem a külvilágot, félig meg még aludtam. :DDD

2013. jún. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Határozatlan hullócsillag. Nem tudta eldönteni, hulljon, vagy maradjon. :D
2013. jún. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Reptoid volt.
2013. jún. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy éve ezen gondolkodsz?! Hasznos év lehetett.
2013. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Az a Tardis volt.
2013. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy valóban láttál egy fénypontot (talán műholdat), és valóban eltűnt (elhalványodott), a cikázást viszont nem az csinálta, hanem a szemed. Utólag, teljesen éberen ez a részlet lehet, hogy elsikkadt.
2013. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!