Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehetett az a ide-oda...

Mi lehetett az a ide-oda mozgó pont az égen?

Figyelt kérdés

Kb 1 évvel ezelőtt hajnalban felébredtem és mivel az ágyam az ablak mellett van elkezdtem a csillagokat bámulni.

Aztán feltűnt egy fénylő pont ami először szabályosan egy egyenes mentén haladt, gondoltam,hogy egy repülő.

Aztán elkezdet ide-oda cikázni nem hittem a szememnek. Néztem tovább és aztán visszafele kezdett haladni mint ha megfordult volna. Aztán egyre kisebb lett az a fénylő pont végül eltűnt a horizontról.

Azóta agyalok rajta,hogy vajon mi lehetett. Tuti nem álmodtam direkt le is írtam egy lapra hajnalban,h "Jól láttad" ,h meggyőződjek arról,hogy nem álom volt.

Szerintetek mi lehetett?


2013. jún. 18. 23:45
1 2
 11/15 Wadmalac ***** válasza:

Hasonló jelenséget néztünk sok éve 3 ismerősömmel együtt vagy 40 percen át, fényerőssége, mozgás iránya is állandóan változott, néha negyedórán át meg sem moccant, aztán vakító fényes villanásként elhúzott a horizonttal párhuzamosan. Távcsővel figyelve (10X50-es orosz katonai) sem volt kivehető formája, fénypont volt.

Négyfős, utcai, negyven perces megfigyelés alapján az alvásparalízist itt kizárnám, a csoportos hallucináció meg feltételezné a telepátia létét, mert pontosan ugyanazt, ugyanakkor láttuk négyen.

A hullócsillag, repülőgép, műhold, bolygóegyüttállás satöbbi szokásos rávágott megoldások alapból kizártak a mozgás jellege, sebessége miatt. A légköri tükröződés, délibáb jelenség fekete csillagos égen tökéletesen pontszerű, elmosódásmentes fényforrást nem hozhat létre. Eddigi dokumentációk szerint nem volt még regisztrált gömbvillám sem 40 percnyi élettartammal, ezt is kizárnám.

Tökéletes UFO.

Nem óhajtok rá teóriákat építeni, mert minden légbőlkapott lenne.

Na ilyet láttál te is.

Minden ismert természetes és mesterséges jelenség kizárva.

2013. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szentjánosbogár.
2013. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Wadmalac, csak találgatok, de lézerfény nem lehetett?
2013. jún. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Wadmalac ***** válasza:

#13:

Nem hiszem. Fénypont. Azt csak akkor látod, amikor pont rád irányul és pont rád célozva kellene a fényforrásnak ide-oda mászkálnia, hogy cikázni lásd. Ez ugyanolyan irreális, mint a többi kizárt változat.

Sűrű felhőre világított erős reflektorfény vagy lézerfény fénypontja lehetne, ha épp nem egy kristálytiszta csillagos éjszaka lett volna, a szinte láthatatlanul áttetsző felhőfoszlány esetén meg a fény nem pontként, hanem sávként jelent volna meg. Én kizárnám a lézert.

2013. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem egy éven át töprengtem ezen hanem nem olyan rég regisztráltam és gondoltam felteszem ezt a kérdést.

Tiszta volt az ég mert nem csak azt a "fénypontot" láttam hanem a többi csillagot is

2013. jún. 19. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!