Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mint laikus, nemrég fogyókúráb...

Mint laikus, nemrég fogyókúrába kezdtem, de pont ellentétes eredményt értem el! Mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés
Mozgással egybekötve csináltam, napi 1 óra. Eddig 1-2 étkezés/nap volt, ezt cseréltem az eddigi adaggal napi 5 étkezésre. A nasit kiiktattam teljesen. Nem eszem mást, mint eddig, mert így is alig telik variációkra. Miért lehet, hogy az alatt az egy hónap alatt 5kilót és egy gatyaméretet híztam? (Azóta visszaálltam az eredeti rendszerre, és lassan, de biztosan lemegy, amit a fogyókúra alatt felszedtem).
2012. okt. 6. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le pontosan hogy mikor, mennyit és mit ettél illetve mit mozogtál, mert így látatlanban nem tudunk segíteni. Ha a napi 2 szar étkezést lecserélted 5-re, akkor valóban nem fogsz fogyni hiába a mozgás.
2012. okt. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyrészt szénhidrátot (krumplit és tésztát) ettem, de időnként, ha tudtam, volt saláta, csirkemell, pirítós. (Igen gyér a kosztpénz.) Az 5 étkezést azért nem úgy kell elképzelni, hogy betermeltem annyit mind az ötször, mint máskor 2 alkalommal :) Azt a mennyiséget amit 2 alkalommal ettem meg osztottam el 5 felé- igazából még kicsit kevesebbet is.
2012. okt. 6. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet akkor hízókúrába kéne fogjál és akkor lefogynál.
2012. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%

azért az igen nagy ellentmondás,hogy ha valaki csóri,de mégis dagi.

nem?

amit elb@sztál az az,hogy 5 fehérjedús étkezést kellett volna,kevés szénhidráttal,nem fordítva kedves véglény.

2012. okt. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!