Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hivatalos leleplező beszéd az...

Hivatalos leleplező beszéd az ufókról és a háttérhatalomról? (Lent)

Figyelt kérdés

Szerintetek ebből mi igaz?


[link]


A legutolsó bejegyzés.



#UFO #ufók léteznek
2013. jún. 25. 17:44
1 2
 1/16 schocko ***** válasza:
68%
Valóban létezik agy Kanada nevű ország...a többi mese...
2013. jún. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

"Jelenleg élő földönkívüliek vannak a földön, és közülük ketten legalább az Egyesült Államok kormányának dolgoznak. Egy másik fajt, amelyről nemrég értesültem Magas Fehérek néven illetik"


Nem veszed észre milyen korlátolt ostoba szöveg ez?Báder Márton ezekszerint? És a kosárlabdázók?A fekete kosárlabdázók tiltakoznak miért hagyták ki őket!

2013. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
A mese az emberek felemelkedési vágyát fejezi ki!A korlátolt hazugságok a mocsárba húznak!
2013. jún. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"- Frusztrált"


Magyar nyelvtanárt!!!

2013. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért egy honvédelmi miniszter miért hazudni ilyet?
2013. jún. 25. 19:01
 6/16 anonim ***** válasza:
48%

Tudod a bulvár nagyon szeret mások szájába adni dolgokat,tetteket nekik tulajdonítani.


Egy magyarra fordított cikkben szerinted ezt nem tehették volna meg?

2013. jún. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De ne a cikket nézzétek, hanem a videót az alján, egy honvédelmi miniszter miért mondana ilyeneket ha nem igaz?
2013. jún. 25. 19:39
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

"egy honvédelmi miniszter miért mondana ilyeneket ha nem igaz"

Te nem láttál magas beosztásban levő embert ostobaságot hazugságot mondani? Én több mint 70 éves vagyok láttam egypárat!!!Tudod a minisztereket nem ész szerint nevezik ki?Mondok egy oltári tehetségtelen ostoba embert pld Silvio Berlusconi.

2013. jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%

Az az ember őrült! Azért állít ilyeneket, hogy ne vesszen kárba a befektetése. Mert 1967-ben csináltatott egy UFO -leszállóhelyet, mellékelve Kanada térképével. Kérdező, ha jobban utánanéznél a dolgoknak...

Szerintem demenciája van a vénembernek... Ja, és kérdező véletlenül nem hirdetni akarod a honlapod???

2013. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem az én honlapom, küldte nekem is az ismerősöm, én sem hittel el egy pillanatig sem, csak felháborítónak tartom, hogy ilyenekkel próbálják mosni az emberek agyát.
2013. jún. 25. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!