Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti szerintetek UFÓ volt...

Ti szerintetek UFÓ volt Roswell-ben?

Figyelt kérdés
Amúgy ma van a 66. évfordulója. Szerintetek földönkívüli volt ?

2013. júl. 8. 08:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolsó,mondja ezt egy olyan akinek halvány lila fingja sincs a rossvelli aktákról.
2013. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

Utolsó!

Mért te talán ott voltál?...

2013. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
rEptoid Technológiával leszedett Szűrke sírkáló hajó volt
2013. júl. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Azt írják oda, amit az emberek hallani akarnak, és ami nagy hírt kelt...

Nat Geo wild, rejtélyes vadügyek!!

Volt egy olyan rész hogy azt hitték ufok eszik meg a szerveit a teheneknek mert mindegyiken egy hatalmas vérfolt volt.Kép is volt az állatról amit egy farmer kamerája rögzített.

Késöbb kiderült csak valamilyen kis állatka volt...

2013. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, az volt.


Miért?


Elsőnek azt jelentette be a hadsereg, hogy repülő csészealjat talált. Másnapra bejelentik, hogy bocs, csak meteorológiai léggömb volt méghozzá az övék ami elveszett.


1. Az oda küldött katonák és vezetőjük nem ismeri fel a saját léggömbjét? Idióták vagy mi?

2. Hogy lehet össze keverni egy léggömböt egy ismeretlen repülő szerkezettel, még én is tudom hogy néz ki előbbi

3. Nem vették észre hogy elveszett a saját léggömbjük? (Ezekkel összeköttetés és helyzetjelzés volt.) Hisz a kutya se kezdte el keresni napokig, csak miután a farmer szólt a seriffnek hogy talált valamit a farmján.

4. Később szó esett holttestekről is. Ezt a katonák bábukkal magyarázták. Minek tesznek meteorológiai léggömbbe bábukat? Ha tesznek is, nem ismerik fel a saját bábujukat és idegen lényeket kiabálnak? what the f*ck?

5. Az évek folyamán tovább változtatták ( hazudták?) a hivatalos álláspontot, hogy nem meteorológiai léggömb volt, hanem más titkos projekt.


A videókat meg a hasonló dolgokat nem vettem figyelembe. Ennyi évtized elteltével már előkotorhatnak bármilyet egyik sem lesz bizonyíték erejű. Na meg már sokan be is kavartak ebbe a történetbe.


Ergo szerintem mindig a legelső beszámoló, jelentés a valós, mert az egyben a legtisztább is.

2013. júl. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%os te magadba beszélsz?
2013. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
igen
2013. júl. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Földönkívüliek voltak
2013. júl. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

EZ a kérdés hülyesé, sose lesz egy olyan kérdés sem amiben az emberek egyértelműen megmondják a választ, főleg ilyen kategóriában nem.

Mert fél világ hisz az ufokban, fél világ nem. Ezzel összefüggően valaki azt írja, igen, valaki azt nem.

Ez olyan, mint hogy valaki szereti a szilvát, valaki nem.

Én nem hiszek abban, hogy a Földön vannak ufok. Én azt gondolom hogy egy másik bolygon is van élet, de nem feltétlenül ilyen mutáns lények, hanem állato vagy emberek stb.

2013. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!