Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha úgy érzem UFO-t örökítettem...

Ha úgy érzem UFO-t örökítettem meg fényképezővel, sőt videóval mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
NEM GYŐZTÉL MEG!!! Amúgy te egy ilyen UFO-s szaklap munkatársa vagy? Honnan a fenéből tudod, hogy mennyire foglalkoznának velem? De tudod mit? Innentől inkább felveszem Velük a kapcsolatot, te pedig élj csak abban a tudatban, hogy repülő volt...
2009. okt. 20. 17:13
 22/86 anonim ***** válasza:
34%

lol. Hát nekem mind1. Mindenesetre a paranoiád miatt lehet, hogy nem ártana a későbbiekben felkeresni egy szakorvost. (nemtudom hány éves vagy)


Már, ha tényleg komolyan gondolod ezt az egészet, és nem csak szórakozol unalmadban.


Nézd, én lennék a legboldogabb, ha kiderülne, hogy a felvétel valóban valami extrát tartalmaz, mert mindig is kerestem ilyesmit. De az a helyzet, hogy ez a kép nem tűnik semmi extrának. Sajnálom. Videót meg nem akarsz szolgáltatni, így valószínűsíthetően nem is létezik, és Te csak szórakozol. :)

2009. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
100%
nekem se jön be a kép
2009. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 A kérdező kommentje:

Kedves ismeretlen! Mielőtt leírsz bizonyos fogalmakat, jobban tennéd, ha előtte tájékozódnál mit is jelent! KIS SEGÍTSÉG: [link] Nem tudom hogy jött neked ez ide, szerintem te se... Nem lehet, hogy neked kellene inkább egy dilidokit felkeresned???

A koromhoz semmi közöd, legyen elég annyi, hogy nem taknyos kölyök vagyok és nem is remegő kezű apóka! Persze, hogy komolyan gondoltam az egészet, NEM SZÓRAKOZÁSBÓL IRKÁLOK!!! Azt meg hogy a képem extra vagy nem extra HA-HA-HA - ne haragudj, de NEM TE FOGOD ELDÖNTENI!!! Továbbá megkérnélek ne hazudtolj meg engem, mert igenis létezik videó, de te azt a büdös életbe se fogod látni a stílusod miatt!

TÉMA LEZÁRVA TE PEDIG LE VAGY SZARVA....:))))

2009. okt. 21. 11:39
 25/86 anonim ***** válasza:
88%

A Te általad linkelt oldalon:

"A hétköznapi életben gyakran használják a kifejezést mindenféle túlzott félelemre, például a posztjukért túlzottan aggódó politikusokra vagy az összeesküvés-elméletek hívőire."


A lényeg a végén van. Egy repülő gép alakú valamire egy fényképen képes vagy bemagyarázni magadnak, hogy az egy UFO. Ez azért eléggé hasonlít egy összeesküvés-elméletre.


Továbbá félsz bemutatni egy állítólagos videó-felvételt. Nemtudom milyen okból kifolyólag.


S ne kend ezt a stílusomra, hiszen


1. mások is kíváncsiak rá, és ez tőlem független

2. én voltam az egyetlen aki komolyabban foglalkozott a kérdéseddel, és aki a képek alapján próbált választ adni rá.

3. nem minősíthetetlen hangnemben szólítalak meg, hanem igyekszek értelmesen. De ha egyszerűen képtelen vagy belátni, hogy a kép alapján egy repülőgép alakról van szó, akkor nálad van a baj, és valóban komolyan gondolom, hogy valami nem oké nálad.


Továbbá ezúton jelezném, hogy több ismerősömnek is megmutattam a képet, s mindenki anélkül hogy magyaráztam volna nekik bármit is, az alakjára egyértelműen repülőgépet mondott.


Ráadásul, még ha igazad is lenne abban, hogy rosszul értelmezem a paranoia szó jelentését, akkor is maximum egy nyelvészhez kéne fordulnom, és nem az általad felvázolt "dilidokihoz".


A korod meg csak azért került képbe, mert ha még nem múltál el 18 éves, vagy már 60-on túlvagy, akkor természetes, hogy mindenbe szeretnél belemagyarázni valamit. (pl a kép alapján egy UFO-t)

Viszont a kettő közti intervallumban, ez már nem biztos, hogy jó tulajdonság.


Ha az lenne a célom, hogy mindenképp beléd kössek, akkor ott kezdtem volna, hogy felhívom a figyelmed a nyelvtanilag abszolút helytelen halmozott írásjeleidre. A célom viszont továbbra sem ez, így ezt a témát hanyagoljuk.


Mostantól részemről is le lett zárva a vita. Nem vagy hajlandó megmutatni a videó-felvételt, javaslataimat/ötleteimet elutasítod, és személyeskedve kötekedsz így én nem tudok a kérdésedre a továbbiakban érdemlegesen felelni.


Légy boldog az UFO-dal, és nehogy megmutasd a világnak, mert a végén még megpróbálják megmagyarázni logikával a látottakat. :)

2009. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:

Tudod csak azt nem értem, hogy ha szerinted az UFO-k mindössze összeesküvés elméletek szüleményei, akkor MI A FENÉT KERESEL TE ITT??? Korábbi hozzászólásod, idézlek: „Nézd, én lennék a legboldogabb, ha kiderülne, hogy a felvétel valóban valami extrát tartalmaz, mert mindig is kerestem ilyesmit." alapján úgy tűnt hiszel az idegenekben. Szerintem te magad sem tudod mit hiszel, mondjuk ilyen hozzáállással soha nem is fogsz közelebb kerülni „Hozzájuk" Ennyire viszont ne tévedj el ember! KI MONDTA HOGY FÉLEK BEMUTATNI A VIDEÓM??? Egyszerűen nem vagyok hajlandó ilyen magadfajta „okoskáknak" megadni ezt az örömet! ÉS IGENIS A STÍLUSOD MIATT!!! Máskor, máshol nyilvánosságra fog kerülni, remélem ott nem találkozunk!

Az igaz, hogy te voltál aki érdemben hozzászóltál, de inkább csak lehurrogás volt ez részedről. Mást sem tudsz ismételgetni, mint hogy ez 100% repülő! Sőt már az ismerőseid is! HURRÁ! Akkor most milyet szarjak? :) Egy kis apróság megint elkerülte a figyelmedet. Mint már mondottam TÖBB KÜLÖNBÖZŐ felvételem is van. Szerinted ez, amit feltettem mennyi ebből? SEGÍTEK 1 azaz PONTOSAN EGY DARAB! Vicces vagy kedves ismeretlen, de sajnos ahogy a videómat, úgy a többi felvételt sem láthatod...BÁNHATOD!!! Mert végre leszállnál a repcsi témáról, vagy csillag alakú repcsik is szelik manapság az eget?

A nyelvtanilag abszolút helytelen halmozott írásjeleim biztosan NAGYON SOK EMBERT ZAVARNAK.... HA - HA - HA ....:) A végén még kizárnak a fórumból emiatt aztamindenitnekijjehogyarézfátfütyülőjétmekkorabunkóparasztlennék!

A TÉMA EZENNEL VÉGLEG LEZÁRVA! Te pedig légy boldog a repülőddel, élj ezzel a tudattal. ÉS A LÉNYEG NE FELEDD UFO-k MÁRPEDIG AKKOR IS LÉTEZNEK!!!

2009. okt. 21. 14:44
 27/86 anonim válasza:
85%
Én is kíváncsi vagyok a videóra! Lécci tedd fel v.hova!
2009. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim válasza:
100%
Szia!Én hiszek az ufókban,de nem úgy hogy most minden ufo!De a képeken sztem tényleg ufó van....lécci küld el a vidit,akár privibe!!!!kérlek:(
2010. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdező szerintem se 100%-ig komplett. :D

Az tényleg egy repülő a képen... Videót meg nem mutat. Valószínűleg nincs is, kár ezért küzdeni emberek.

2010. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
100%

Küldjed el Sós Tibor ufokutatónak is.

Itt a honlapcíme: [link]

2010. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!