Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha úgy érzem UFO-t örökítettem...

Ha úgy érzem UFO-t örökítettem meg fényképezővel, sőt videóval mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
16%

Én hiszek a kérdezőnek. Nem olvastam végig az összes kommentet, de vannak nagyon hitetlen emberek. Gondolkodni kéne előszőr...

Én is láttam már ufo-t csak sajnos nem tudtam lefényképezni se. Meg amúgy is éjszaka volt. De egyébként csészealj alakja volt, nem is lehetett olyan messze, mert kilehetett belőle venni,hogy csészealj alakú volt.Kis ablakok voltak rajta, ahonnan narancssárga fény világított. Előszőr azt hittem repülőgép, de mondom r.gép-nek nincs ilyen alakja :D és nem narancssárgásának világít.

Aztán megállt egy helyben ott volt kb 10 mp-ig majd gyorsan elhúzott. 5 perc múlva újra kinéztem az ablakon és újra ott volt azon a helyen, ahol megállt 5 perccel ezelőtt.

2010. máj. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
84%

"Bármikor jöhetnek értem az idegenek és én örömmel szállok be az űrhajójukba. Ti fogtok a legjobban meglepődni, ez már biztos!"


Neked súlyos szellemi problémáid vannak barátom...vagy csak feltűnési viszketegséged van.


Gondolkozz már.. szerinted, ha egy idegen faj a mi csillagrendszerünkön túl jönnénekel hozzánk és nem akarnánk, hogy lássuk őket, le tudnánk kapni géppel? Esélytelen.

Ha meg akarnánek velünk találkozni, nyomosabb eszközzel teremtenének kapcsolatot..

2010. jún. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim válasza:
80%
Küld el a CNN-nek!
2010. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
22%

05-22 18:34-Ezt írtam!


Kedves kérdező, el kell keserítselek, ez még mindig egy madár, és tudod mi a legszomorúbb? Az barátom, hogy te is egy madár vagy, veréb! :))


Visszaírhatsz akármit, Én a szájkaratét most befejeztem "kedves"! ;)


18/f

2010. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
20%
ti seggek ez léghajó
2010. jún. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim válasza:
0%
Szerintem sárkányrepülő , szoktak erre repülni ... nagyjából látszik a rajta "lógó" ember ..
2010. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
0%

Kép alapján rengeteg mindennek lehet mondani, csak ufonak nem.


Videó talán mást mondana, de azt ugye eddig senki se látta itt..

2010. júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim válasza:
0%
Dugd fel magadnak azt a szaros videót a hülye madaradról te ökör :D
2010. júl. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 kayl18 ***** válasza:
3%
de télleg baszod, csomóan kérték azt a kib.szott videót, én is, egy kép alapján főleg hogy messze van az objektum, nem lehet megállapítani hogy mi az, egy videó viszont többet elárul
2010. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim válasza:
tedd fel youtube ra
2010. júl. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!