Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha úgy érzem UFO-t örökítettem...

Ha úgy érzem UFO-t örökítettem meg fényképezővel, sőt videóval mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
100%
Írjál vagy hívd fel a Magyar ufokutatókat! Biztos elkérik majd a dokumentumokat és kifaggatnak egy pszichológus segítségével. Ezt nem azért mondom mert hülyének tartalak mert én hiszek neked hanem mindenkit meg szokott ilyenkor egy pszichológus vizsgálni hogy felmérjék hogy gyogyós vagy-es szal hogy hazudtál-e
2010. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:
A tények önmagukért beszélnek, nem kamuzhatok ha egyszer fényképeim vannak, na meg ott a videóm...:)
2010. márc. 12. 16:02
 33/86 anonim ***** válasza:
40%
ez már szánalmas, bocs
2010. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:
A te próbálkozásod szánalmas kedves utolsó majom! Azt hiszed nem látok át a szitán. Éljetek csak a saját kis álomvilágotokban, de ne lepődjetek meg ha mégis nekem lesz igazam...:)
2010. márc. 17. 10:49
 35/86 anonim ***** válasza:
87%
lol. :D:D:D:D:D Nagyon kész az ürge, de legalább nem árt senkinek. :)
2010. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 A kérdező kommentje:
Én kész vagyok tényleg, veletek ellenben.... Bármikor jöhetnek értem az idegenek és én örömmel szállok be az űrhajójukba. Ti fogtok a legjobban meglepődni, ez már biztos!
2010. ápr. 16. 18:09
 37/86 anonim válasza:
83%
Idegesít a repülő fan... Ember mi a lófasztól lenne ez egyértelműen repülő? Azért mert te hülyeségnek tartod ne állj le vitázni egy olyan dolgon amiről lövésed sincs! Csak tudja a kérdező mit látott ha aztmondja cikázott... Bele lehet szerintem nyugodni h van élet a földön kívül, és biztos vagyok benne h ezt sok ember tudja! Csak az a baj h kussolnak róla... Pedig mindenkinek joga lenne tudni ha bármi ilyen előfordul! Mit gondolsz miért titkolják az 51-es körzet létezését, mikor nyilvánvaló h van. Élet sokféle képpen létrejöhet! Nállunk megjelent a víz, az itteni élet ehez alkalmazkodott! Máshol lehet hogy 200fokos átlaghőmérséklethez alkalmazkodott egy teljesen más evolúció. Meg rengeteg érv ellenérv van még! Fölös erröl dumálni mert tényleg nemvágunk semmit!
2010. máj. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
38%
Mindig, mindenhol ugyanaz a gond. Mi a büdös fenéért olvassnak bele az ilyen oldalakba a szemellenzős szkeptikusok. Ezek elé odaállhatna egy idegen lény, azt is kiröhögnék, mondván, biztos valamelyik szomszéd gyerek szórakozik. Mi is láttunk érdekes jelenségeket az égen, sőt vannak az országnak olyan részei, ahol a 70-80 évesek is úgy beszélnek a földönkívüliekről, mint más az aznapi bulvárról. Megszokták, és nem szenzáció közöttük. Egyik ilyen település Szolnoktól 40-50 km-re van. Ott láttam én is este az égen érdekességet. Viszont semmiféle eszközöm nincs, hogy lefotóznám, ha ilyet látok. A Te képeden lévő valamit én sem repülőnek, főleg helikopternek nem látom. Viszont valóban ott vannak a hivatásos UFO kutatók, velük kellene felvennek a kapcsolatot. A kétkedőkre meg tojjál jó magasról, mert Neked van igazad!!!
2010. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 haggyámán ***** válasza:
100%
Tedd fel a videót is.
2010. máj. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim válasza:
60%
arra a videóra én is kiváncsi lennék de sztem az egy repülő a képeden
2010. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!