Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Amerikaban vagyok. Fotoztam...

Amerikaban vagyok. Fotoztam egy UFO-t, keppel! Velemeny?

Figyelt kérdés

Udv, mar jopar eve amcsiban elek a baratnommel. 36 eves vagyok de eddig sosem lattam meg semmi rendkivulit. Tegnap este grillpartyztunk és enyhe bugas szeru hangot hallottunk. Korbeneztunk es a szomszedom vette eszre a targyat a levegoben. Egy helyben lebegett egy ideig majd 1 perc utan szo szerint elhuzta a csikot. Keszitettem egy fotot rola a mobilommal, sajnos a kameram nem volt nalam, a lakasban hagytam es nem rohantam be erte mert feltem hogy lemaradok a latvanyrol. Mi a fene lehetett ez? En meg sosem lattam ilyet!

[link]

Elore is koszonom a velemenyeket es tanacsokat.



2013. júl. 18. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Most komolyan :-D miért csak Amerikába mennek látogatóba a földönkívüliek? :-D Úgy találkoznék egyel :-D
2013. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 niggamaci ***** válasza:

azigen! :o

sokaog neztem a kepet de nemjutott eszembe semmi olyan foldi dolog ami igy nez ki

szerintem lehet sikerult lekapnod egy ufot.nem vagyok szakerto de semmi ellenervet nemtudok mondani es abban biztos vagyok hogy barmi is az az nem evilagi

2013. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Első, hidd el, vannak itt, Magyarországon is.
2013. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Küldd el az UFO magazin szerkesztőségének a sztoriddal együtt :)


Jó lett a kép, amúgy

2013. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 intrepid ***** válasza:
Figyu! Becsszó, hogy nem trükk? Akkor ritka dolognak voltál szemtanúja.
2013. júl. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Elso nem csak amerikaban latnak ufokat.

Koszi a kommenteket johetnek meg, mert kivancsi vagyok az emberek velemenyere. Minden logikus magyarazatra, nem muszaj ufot kialtani, de nem tudtam semmivel sem azonositani.

Majd bekuldom az egyik amerikai ujsagnak, csak meg eloszor korbekerdezek par embert.

2013. júl. 18. 21:14
 7/18 A kérdező kommentje:
Otos nem trukk, semmi hasznom vagy penzem nincs ebbol meg ha be is kuldom valahova. Egy 36 eves felnottnek meg van jobb szorakozasa mint itt az oldalon atverni az embereket.
2013. júl. 18. 21:15
 8/18 anonim válasza:
Siman latszik h az egy villanyoszlop :-D
2013. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nézem a képet, de sehol nem találom az ufót. Ez annyira U, hogy nem is lehet látni, hogy F és O lenne. Jó kép!
2013. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ami biztos:

1. Nem a lemenő nap fénye világítja meg, mert az ellenkező oldalon van.2

2. Ha önfényétől világos, élő nem lehet sem maga, sem rajta, sem benne, mert ahhoz meleg.

3. Nem szilárd

4. Nagy valószínőséggel tükröződés üvegfelületen.

2013. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!