Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehet ekkora badarságba...

Villácska kérdése:

Hogyan lehet ekkora badarságban hinni?

Figyelt kérdés
A sok UFO észlelésre gondolok. Rengeteg rossz minőségű kamera felvétel van amit az UFO "rajongók" felhoznak hogy "NA erre mit mondtok szkeptikusok?" Nem akarják elhinni hogy egy ilyen felvételre egy gömböt vagy egy fénycsóvát könnyebb rászerkeszteni mint megnyitni a youtube-t. Én hiszek benne hogy létezik rajtunk kívül élet valahol messze a világűrben, de ez már szánalomra méltó amikor reptoidokról meg még kitudja mikről azt mondják itt vannak közöttünk. A másik meg a sok történet hogy ez a nő meg az a férfi olyan dolgot mondott el az orvostudományból amit akkor még nem tudtunk, de őket elrabolták és ez a rendkívül fejlett létforma nem gondolt arra hogy talán el kéne altatni. Persze ilyet akárki mondhat. Na szóval, hogyan lehetnek az emberek ennyire primitívek hogy ilyeneket elhisznek?

2013. júl. 24. 19:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%

amint az ember elhagyja a huszonéves éveit, elmúlik a mesékben való hit is.

néha kicsit tovább tart, de mindenkinél bekövetkezik.

mivel itt a kérdezők és válaszolók többsége még csak tizenéves, DE világot megváltó gondolatokkal és TUDÁSSAL? ezért nem is kell csodálkozni, h néha milyen válaszok jönnek.

2013. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is tizenéves vagyok :D
2013. júl. 24. 19:39
 3/19 anonim ***** válasza:
szerintem nincs jogod erről neked ítélkezned.. lehet hogy tényleg nem történt semmi, de biztosra nem lehet mondani, főleg olyan dologról amiről te se tudsz túlnyomórészt semmit.. én se hiszek a reptoidokban meg az ilyesmikben, de attól még nem azt jelenti hogy nem léteznek.. én is hiszem, hogy van a mi bolygónkon kívül is élet, de hogy hol.. az még rejtély.. nem lehet elítélni, hogy egy ember akar valamiben hinni.. ilyen szempontból a vallásoknak sincs semmi értelmük.. hisz azok sincsenek bebizonyítva, csak könyvekbe van leírva.. még is a Föld lakosságának nagy része hisz bennünk
2013. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy ezek a fejlett lények alacsony nyeszlett nagy szemű lények! Ha olyan fejlettek akkor miért nem átlagon felüli minden érzékszervük?
2013. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ítélkeztem senki felett, csak nem értem hogy gondolkodó emberek hogyan hihetnek ilyenben. A vallás teljesen más dolog és nem is akarom ilyen témakörben meghallani sem.
2013. júl. 24. 20:09
 6/19 anonim ***** válasza:

" még is a Föld lakosságának nagy része hisz bennünk"


Ez a szomorú hogy többezer éve nem volt tudás! Miért fáradoztak az emberiség legnagyob gondolkodói ha itt tartunk?Newton meg a többiek nem kijelentettek hanem megfigyeltek és következtettek!A vallás kijelent állít nem gondol és nem következtet!

2013. júl. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mostmár tuti nektek fogok hinni, utolsó hozzászólók, mert ti mondtátok meg a frankót! A többi népek mind hülzék, mi vagyunk a világegyetem lefejlettebh lényei, előttünk sem volt, tánunk sem lesz! Ha most mi vagyunk a legokosabb emberek, akkor mi vagyunk a világegyetem mindenkori legfejlettebb lénye!
2013. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Azok után a kérdések után amiket itt kiírnak helyenként ("Hogyan változzak sellővé?" "Hány foguk van a szellemeknek?" "A démonok esznek fánkot?") már nem tudok kiakadni a reptoidos, lumbulábis meg poloskoidos dajkameséken is. Egyesek tényleg ennyire hülyék :D
2013. júl. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én azóta nem hiszek bennük, mióta rájöttem, hogy démonok. Megtévesztik az emberiséget, látványos csodákat tesznek, hogy inkább bennük higgyünk, mint Istenben. Tapasztaltam démoni erőt és isteni erőt innen a bizonyságom.
2013. júl. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"Érdekes hogy ezek a fejlett lények alacsony nyeszlett nagy szemű lények! Ha olyan fejlettek akkor miért nem átlagon felüli minden érzékszervük?"


Ha tisztában lennél a mai elfogadott természeti törvényekkel, és ezt letudnád vetíteni egy űrutazó népre gyakorolt hatását, rájönnél magad is.

2013. júl. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!