Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem lehet hinni az UFOkban?

Miért nem lehet hinni az UFOkban?

Figyelt kérdés

Ezen a rohadt világ egyetemen több száz milliárd csillag/bolygó van, miért épp ez az egy kicsiny föld volna képes az összes közül az élet megteremtésére? Biztos van még más bolygó amin ugyan ilyen, vagy nagyon hasonló a felszín és az életet formáló vagy befolyásoló tényező.

És ha van ilyen bolygó, akkor ott élet is van és ha élet van akkor van, vagy volt vagy lesz értelmes gondolkodó faj. És ha vannak ilyen értelmes gondolkodó fajok, miért ne lehetnének fejlettebbek mint mi? Miért ne tudnának minket meglátogatni? És az is érthető lenne ha ezt az állam titokban tartaná. Én még nem láttam UFO-t, de képtelenség, hogy egyedül legyünk... Vélemények?

Szóval akkor léteznek szerintetek ufok, vagy nem?=D


2010. júl. 4. 13:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

man in black óta TUDOM hogy vannak! tegnap is beszéltem a macskámmal erről, ő ismer egy cserebogarat aki szintén a marsról jött. :)))

vicceske nélkül, vsz létezik még ilyen bolygó, csak egyenlőre nem tudunk róla. (mármint mi a földön)

2010. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem UFO, hanem földön kívüli létforma. És szerintem vannak.
2010. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Én a Karbamusz bolyról jöttem, de psssszt
2010. júl. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
SZerintem biztos vannak földönkívüli életformák,ha nem is ilyen star wars-ból ismert intelligens,űrhajós lények,de ilyen baktérium méretű valamik tuti vannak.
2010. júl. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyebár a dimenziók száma végtelen, mért ne lehetnének egy másikban. Izgalmas kérdés, minden egy időben, egyszerre létezik...
2010. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
A plejád csilagrencerben mind össze 200000 idegen faj létezik keres rá a neten az idegenek kösztünk vannak :D
2010. júl. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
előzö vagyok 2012-re lesznek hozzánk egész közel hogy hajokat küldjenek. A univerzumban vannak humán szerü és olyanok is amik nem.
2010. júl. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

az UFO egyébként azonosítatlan repülő tárgyat jelent.

10000000000000000% h létezik földönkívüli inteligens élet forma és remélem vannak olyan inteligensek h minket minimum 20 ezer fényévre elkerülnek.

2010. júl. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
utolsó kommentelő látom neked van eszed az ilyesmihez! ha van kdeved ilyenekről beszélgetni akkor vegyél fel msn re: kocka002@hotmail.com
2010. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mért ne lehetne hisznek benne csak még nem találtak. A náza már dolgozik rajta.
2010. júl. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!