Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lett a kis idegen csontvázá...

Mi lett a kis idegen csontvázával amit elemeztek nemrég?

Figyelt kérdés

Arra gondolok amiről röntgen is készült különböző egyetemeken és kutató laboratóriumokban, majd DNS mintákat is vettek belőle a tudósok, de ahány ember megcsinálta rajta a tesztet annyi félét mondtak róla, az egyik kutató/orvos stb. teljesen mást mondott mint egy másik, majd a harmadik is megint mást. Szóval semmi nem derült ki róla teljesen egyértelműen. Arra gondolok amelyik benne volt a Sirius dokumentum filmben is, ez:

[link]

Most meg elég agy hallgatás van körülötte meg csend.



2013. aug. 2. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Idöközben kiderült, hogy teljesen földi emberi csontváz volt.
2013. aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez olyan most, mint valamikor az egyház volt. Aki megtalálja, felleli, kitalálja, tapasztalja, pillanatnyilag bizonyítéka is van százezer. Abban a pillanatban mindenki meg van róla győződve, hogy idegen eredet, idegen létforma. Mihelyt kiderül, hogy át kellene írni a történelmet, vagy a vallást, akad egy tudományos muki, aki bebizonyítja két rajzszög állásából, hogy Darwin teremtménye, csak eddig nem szóltak róla. Az egyház abban a pillanatban meg is győz minden igaz hívőt, hogy ez isten teremtménye, benne is van a bibliában, csak másképpen van leírva, de így kell érteni. Néhány hónap múlva kiderítik, hogy ez a lelet ha nem hamisítvány, akkor nem is létezett. Aki mégis erősködik, vagy a máglyán égetik el, vagy brutális tömeggyilkos és csaló. Az uralkodó tudóstársadalom meg is kapja a "jól megérdemelt" támogatást, kitüntetést, az egyházak imádkoznak, akinek nem tetszik, nyomtalanul el fog tűnni!
2013. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem is emberi volt, pont azért hallgatnak róla nagyokat.


Pont most olvastam, hogy azt hiszem egy dél-amerikai nő kb. 40 évig volt terhes, csak amikor elfolyt a magzatvize, nem szülte meg a gyerekét, aki aztán természetesen meghalt és "betokosodott". Halála előtt persze egy darabig fejlődött így-úgy, de nem bírta. Aztán 40 év után hasfájással bevitték a kórházba a nőt és kioperálták az elhalt teremet. Szerintem ez a szíriuszos tetem is valami ilyesmi lehet.

2013. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem, pont ez az hogy nem derült ki egyértelműen. Az anyai ág emberi, de az apát nem tudták meghatározni. Aztán volt vagy 5 féle magyarázat, na meg különböző egyetemek teljesen más %-ban mutattak rokonságot az emberével.


Tehát csak annyit mutattak ki, hogy emberi anyától származik, ez azonban elméletileg még nem jelenti azt, hogy tényleg ember, hiszen az apa attól még lehet (ha feltételezünk egy az emberi genomhoz nagyon hasonló, azzal kompatibilis földönkívüli utazót) földönkívüli.


Érdekes rendellenesség az, ahol a magzat egy kifejlett ember testarányaival rendelkezik... Persze ez is csak spekuláció, amennyire annak a DNS-vizsgálatnak az eredménye is.

2013. aug. 2. 22:01
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

A videóban tisztán kivehető volt, hogy az a kis micsoda egy emberi kéz faragta fafigura! Aki másra figyelt annak elmondanám, hogy a film vége felé, mikor két ujjal megfogták a koponyát, úgy billent meg az egész bábu, mint egy játékbaba, amit a régi öregek faragtak gyerekeknek. Az egész film áltudományos alapokon magyaráz eseményeket. Szerintem ez is csak valami díjnyertes produkció. Tele híres, nevezetes emberek álcának használt véleményeivel. Lemerném fogadni, hogy akikre itt hivatkozást tesznek, még csak nem is tudnak erről a filmről!

Uff!

2013. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsó te most vagy trollkodsz vagy nagyon h*lye vagy. Fa, az agyad lágya!

A filmből ismerik az emberek, de nem csak a filmben szerepelt. Már évek óta ismert és különböző helyeken vizsgálták meg.Nem az áltudományos filmet hazudtolod meg, azzal amit írsz, hanem rengeteg egyetem kutatóit és munkájukat.

2013. aug. 2. 23:20
 7/16 anonim ***** válasza:

A közelmúltban, rengeteg órszág fedte fel az ufókkal kapcsolatos aktáit,

csak ezek még nem igazán terjedtek el!

Ezzel eggyütt, nem 1-2 humanoid lényt vizsgál az egyetemes tudás!

A Sziriusz című dokumentumfilmben is vizsgálnak 1 et.

Nem lehet azt mondani, hogy mutálció lenne! Bár a szkeptikusok

ezzel hozakodtak elő! De tény, ami tény, leomlott az elvük!

Felmérések szerint, jócskán többen hiszik a az ufó témát valósnak,

mint pár évvel ezelőtt! A hívők száma, jócskán túl szárnyalta a hitetlenekét! A kutatók között is!

A Seti, a NASA, mind, mind tudják hogy muszály alkalmazkodnuk,

hogy fenn maradjon az egyensúly!

2013. aug. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Megette a kutyám sajnos :S
2013. aug. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem érdekel a véleményem, akkor ne tedd fel a kérdést, vagy írd urána, hogy tagadó véleményekre nem vagy kíváncsi.

Ehhez túl nagy pofa kell, hogy csak úgy lehülyézed a másikat!

2013. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember van a világban aki feltűnési viszketegségben szenved. Mível különleges meséiket hitelesnek kívánják előadni, ezért belefoglalják a názát, az efbéájt, meg néhány olyan híres neves embert, akiket a hétköznapi ember nem ellenőrizhet le, hogy valóban mondott e, tett e olyant amit állítanak róla. Tehát én nem azt mondom, és soha sem azt mondtam, hogy nincsen mikulás, mert a kisgyerek még hisz benne, neki létezik, de ahogyan felnő felvilágosul, és már fel se teszi a kérdést.

Az a köcsög, aki mindent ténynek titulál amit hall és lát, és úgy meséli tovább mintha vele történt volna meg.

2013. aug. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!