Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszi azt sok idióta...

Miért hiszi azt sok idióta UFO-hívő, hogy egy másik bolygó lakói, miután átutazták sértetlenül a galaxist, lezuhannának a Földön, az űrhajójukkal?

Figyelt kérdés

Azok akik ilyen lezuhant UFOk-ról beszélnek, miért nem képesek belátni, hogy ez hülyeség? Mint ahogy feltételezni azt is, hogy űrlények jártak már a Földön.

Biztos létezik még élet a földön kívül, sőt, lehet, hogy értelmes, de akkor sem valószínű, hogy a Földet meglátogatták volna.



2013. aug. 24. 15:13
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
91%
Csöppet sem meglepő dolog ez, csak éppen nem az UFO-k miatt nem engednek betekintést oda...
2013. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy érdemes vele körülnézni! Talán, ha megnézed Izlandot, rá fogsz jönni, hogy hogyan mutat a google egy titkosított területet!!!
2013. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"GeorgeAdamski, te akkora baromságokat írsz, hogy abba beleremeg a föld..."

Örülök, hogy ennyivel megcáfoltad a mondandómat, konkrét elmélettel és érvekkel kifejtve, igazán tanulságos volt mindenki számára.


"Ennyire elvakultan nem hihetsz az űrlényekben."

Nem is hiszek benne, hanem tudom hogy léteznek. Egyébként nem elvakult vagyok, mert nem veszek be minden marhaságot, csak nem vagyok szűk látókörű. Azért kíváncsi vagyok hány UFO-s könyvet, esetet nyálaztál át vagy jártál utána komolyabban.


"Mégis szerinted az ő "szemükben" mennyire lennénk fejlettek? Talán, mint a mi szemünkben egy muslinca, bár lehet túlzok. "

Lehetséges, de ezek csak tippek. Lehet "csak" 100 évvel fejlettebbek, de az is lehet hogy 1 millióval. Teljesen mindegy, úgy gondolom hogy a kíváncsiság egy szikrája megvan minden élőlényben és magasról tesznek rá hogy mi hangyányit sem vagyunk olyan fejlettek mint ők, ettől még érdekesek lehetünk a számukra. Ismét leírnám a patkányos, fehér egeres példámat, hogy mi is kísérletezünk ezeken az állatokon, pedig mi mennyivel fejlettebbek vagyunk már.

Ugye sok ember arról számol be, hogy találkozott idegenekkel, látta őket, vagy csak az eszközüket, repülő szerkezetüket. Talán még fel is vitték a hajóra. Igen, hihetetlen, de nem lehetetlen.

Képzelj el az egerek között egy beszélgetést.

-Képzeljétek, elraboltak az emberek, betettek egy kis laboratóriumba és kísérletezgettek rajtam, majd elengedtek a mezőn!

-Ugyan már, ki hiszi ezt el neked? Az emberek minek rabolnának el téged, sokkal fejlettebbek nálunk, már a Holdra is eljutottak, városaik vannak, mégis minek kellenél nekik?


Ugyanez vagy valami hasonló történik, csak most behelyettesítettem :)


"És még hogy pont a Földön... Van 9 bolygó a naprendszerünkben, mégis mivel támasztod alá, hogy pont a földön zuhannak le/"hajtanak végre kényszerleszállást"

Khöm... honnan tudjam, hogy nem-e zuhant le egy-kettő mondjuk a Holdon vagy a Marson? Lehet ott is lezuhant. Senki sem mondta, hogy csak a Földön zuhanhatott le UFO, csak épp a többi bolygón aligha tudjuk mi ezeket megvizsgálni, hogy " Na vajon zuhant-e le úrjármű a Jupiteren, vizsgáljuk meg!"

Neked semmivel sem akarom alátámasztani, de akik nem is UFO "hívők" vagy nem is érdekli őket a téma, már azok nagy része is úgy gondolja, hogy Roswellben tényleg egy UFO zuhanhatott le mert már annyit ferdített rajta a katonaság, meg hazudoztak össze vissza, dokumentumok kerültek elő amiket bárki megnézheti, hogy az emberek nagy része már egyszerűen nem hisz nekik, nem hiszik el a hivatalos álláspontot.


Egyébként kb. 1995 nyarán életemben először láttam UFO-t. Még gyerek voltam, 7 éves és odakint a bejárati lépcsőnkön ültem. Mivel faluban lakom a házunk hátsó udvarában található a veteményeskert, majd a dombok. Szép napsütés volt és éppen a felhőket bámultam, amikor észrevettem az égen egy gyorsan haladó tárgyat. A tárgy szürkés volt, tipikus csészealj kinézettel és oldalról láttam. Irtó gyorsan haladt, majd belement egy felhőbe. Kiabáltam édesanyámnak, hogy hozza ki gyorsan a távcsövemet, de nem hallotta meg így szabad szemmel figyeltem tovább az eseményt. Körülbelül 5 percig vártam, de a felhőből az a bizonyos tárgy már nem jött elő soha többé...

Mivel ilyet nem tud egyetlen egy földi gép sem, és azóta se láttam hasonló szerkezetet, biztos hogy földönkívüli eredetű volt.


Ekkor még azt sem tudtam mi az hogy UFO, földönkívüli, csak utána kezdett el érdekelni a téma. Hogy láthattam akkor olyasmit, amiről még halvány lila fogalmam sem volt?



Mindegy, leidiótázhatsz bárkit itt, de szerintem sok mindenkit nem hatsz meg és ezzel csak azt bizonygatod, hogy mennyire nem is érdemes veled beszélgetni, mert te még szkeptikusnak se vagy mondható, mert nyitottan állsz a dologhoz hanem csak azt vered hogy mindenki hülye és idióta, aki nem úgy vélekedik mint Te.

2013. aug. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
65%

"Ezt mivel támasztanád alá?"


Először is,erősen kétséges hogy minden szemtanú hazudik v. buggyant. Kétségtelen vannak ilyenek is, például 404 meg Szenthelyi Árpád, de meglehetősen sok ember látott már nemegészen evilági dolgokat, még azokban a korokban is, amikor nem repülő csészealjakról szóltak a sci-fik, hanem televízióról meg internetről (pl. repülőgép se létezett még).

De ha közvetetten nézem, ki van csukva, hogy az USA kormánya viccből dollármilliárdokat pisálna el egy nemlétező dolog kutatására, vagy ha a földönkívüliek nem látogatnának ide, a katonai pilótáknak se mondanák hogy lőjék le őket...


Viszont a paranormálos meg a 404-féle krixkraxi, lumbulábi meg poloskoid űrmeséken csak röhögök.

2013. aug. 26. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 The Lizah Reloading ***** válasza:
0%
Most fogyott ki az üzemanyaguk. Ha messziről jöttek, akkor már alig lehetett benzinjük. Nemigaz ?
2013. aug. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 The Lizah Reloading ***** válasza:

"Az meg, hogy idetoppan, és pont a Földön zuhan le, pont egy olyan kontinensen, ahol amerikai-szintű társadalom van


Honnan tod, hogy a saharába vagy a titicaca tóba nem zuhant e le ?


simán tunguszka is ufó lezuhanás volt

2013. aug. 26. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
0%
100 fényévre eljutottak már a Földi adások, és lehet, hogy fogták ezeket, és idejöttek. És nem inkább leszálltak a Földön.
2013. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Wadmalac ***** válasza:

Elsőként feltételezzük, hogy valóban jár, járt itt valaki, amiben egyelőre semleges állásponton vagyok, de feltételezzük.

Miért gondoljuk, hogy az a technika, amivel idejöttek, mindenható és sérthetetlen?

Az első hajó, amivel a Marsra fogunk lépni, kiforrott, sok éve bejáratott rutin technológia lesz?

A leghalványabb veszélyben sem lesznek az űrhajósaink?

Fenét.

Mai technikai szintünkön a légközlekedés sokszorosan túlbiztosított, kiforrott, megbízható technika.

Nem esik le néha mégis egy gép? Dehogynem.


Ha jár itt valami idegen, sokkal nagyobb eséllyel szenved itt, idegen környezetben balesetet, mint otthon. Főleg, ha a járművei még kiforratlan, magas szintű, de mégis proto-technika produktumai.

Az idegenekben hívő emberek hajlamosak őket valami isteni lénynek tartani, de miért lennének azok? Az ember is hibázik, ők miért ne tennék?


Szóval, HA itt vannak, én egyáltalán nem tartanám lehetetlennek, hogy balesetet szenvednek.

De ennek azért alapfeltétele, hogy RENGETEGET kell itt nyüzsögniük, hogy statisztikailag alapja legyen egy ilyen lepotyogásnak.

2013. aug. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:

[link]


am ha van egy anyahajóm meg egy két motorcsónakom melyikkel megyek át a tengeren melyiknek nagyobb az esélye hogy balesetet szenved a nyílt tengeren. A nagy orbitális anyahajónak amin vadászgépek vannak vagy a motorcsónaknak amin akár két ember is utazhat. egyébként az a jó hogy amíg el nem ismeri a tévé hogy élnek Ausztráliában kacsacsőrű emlősök addig az csak legenda.

2013. szept. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Na hát ha majd a tévé mutat nekem reptoidokat, krixkraxiakat meg lumbulábiakat élő adásban akkor elhiszem hogy léteznek meg az inváziót is :)
2013. szept. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!